do-plugins - en to nl translation catalogue (524 entries)

en: Assign Alias...
nl: Wijs alias toe...

en: Give an item an alternate name.
nl: Geef een element een andere naam.

en: Delete Alias
nl: Alias verwijderen

en: Deletes an alias.
nl: Verwijdert een alias.

en: Alias items
nl: Anders genoemde elementen

en: Aliased items from Do's universe.
nl: Anders genoemde elementen uit het universum van Do.

en: Extract archive
nl: Archief uitpakken

en: Extract an archive to a given folder
nl: Archief uitpakken naar opgegeven map

en: Create archive
nl: Creëer archief

en: Create an archive with the selected item
nl: Creëer archief met het geselecteerde bestand

en: Browse Artists
nl: Artiesten doorbladeren

en: Browse Music by Artist
nl: Blader door muziek per artiest

en: Browse Albums
nl: Albums doorbladeren

en: Browse Music by Album
nl: Blader door muziek per album

en: Browse Podcasts
nl: Podcasts doorbladeren

en: Browse Podcasts by Publisher
nl: Blader door podcasts per uitgever

en: Browse Videos
nl: Video's doorbladeren

en: Browse All Videos
nl: Blader door alle video's

en: Add to Play Queue
nl: Toevoegen aan afspeelwachtrij

en: Add media to play queue
nl: Voeg media toe aan de afspeelwachtrij

en: Indexes Media from Banshee Media Player
nl: Indexeert Media van je Basnhee Media Speler

en: All Music by
nl: Alle Muziek door

en: Next
nl: Volgende

en: Play next track
nl: Speel volgend nummer

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Pause playing track
nl: Pauzeer huidig nummer

en: Play
nl: Afspelen

en: Play from your Banshee Collection
nl: Speel nummer uit je Banshee Collectie

en: Previous
nl: Vorige

en: Play previous track
nl: Speel vorig nummer

en: Search Banshee Media
nl: Zoek door Banshee Media

en: Search your entire Banshee collection
nl: Doorzoek uw hele Bansheecollectie

en: Choose BibTeX file
nl: Kies een BibTeX-bestand

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select A File
nl: Selecteer een bestand

note: Container child table1.Gtk.Table+TableChild
en: Select your documents folder
nl: Selecteer je documenten map

en: Choose documents folder
nl: Kies documenten map

en: ClawsMail contacts
nl: Clawsmail contacten

en: Contacts in ClawsMail address book
nl: Contacten in Clawsmail adres boek

en: Primary Email
nl: Primair e-mailadres

en: Other email
nl: Ander e-mailadres

en: Other
nl: Andere

en: Clip
nl: Knippen

en: Create a clip with Cl.ickable
nl: Maak een knipsel met Cl.ickable

en: Cl.ickable Clips
nl: Cl.ickable knipsels

en: Opens your cl.ickable clips
nl: Open je Cl.ickable knipsels

en: Cl.ickable Items
nl: Cl.ickable objecten

en: Usefull Cl.ickable Items
nl: Bruikbare Cl.ickable objecten

en: username1
nl: Gerbruikersnaam1

en: Search Confluence
nl: Zoek samenvloeing

en: Searches Confluence and returns results to Do
nl: Zoekt samenvloeingen en geeft resultaten terug aan Do

en: Del.icio.us Tags
nl: Del.icio.us etiketten

en: Organizes your del.icio.bookmarks by tag
nl: Organiseert je Del.icio.us bladwijzers via etiketten

en: Untagged del.ico.us bookmarks
nl: Del.icio.us bladwijzers zonder etiket

en: del.icio.us bookmarks tagged with {0}
nl: Del.icio.us bladwijzers met {0} etiket

en: Del.icio.us bookmarks
nl: Del.icio.us bladwijzers

en: Indexes your del.icio.us bookmarks
nl: Indexeert uw del.icio.us bladwijzers

en: Search del.icio.us
nl: Doorzoek del.icio.us

en: del.icio.us tag search
nl: Doorzoek Del.icio.us etiketten

en: Open
nl: Openen

en: Open a removable volume
nl: Open een verwisselbaar volume

en: Unmount
nl: Loskoppelen

en: Unmount volume
nl: Volume loskoppelen

en: Mount
nl: Aankoppelen

en: Mount volume
nl: Volume aankoppelen

en: Play Slideshow
nl: Speel diavoorstelling af

en: Plays a slideshow of images in a folder.
nl: Speelt een slideshow van beelden in een map.

en: Epiphany Bookmarks
nl: Epiphany Bladwijzers

en: Indexes your Epiphany bookmarks.
nl: Indexeer je Epiphany Bladwijzers.

en: Work Phone
nl: Telefoon werk

en: Home Phone
nl: Telefoon Thuis

en: Mobile Phone
nl: Mobiele Telefoon

en: Evolution Contacts
nl: Evolution Contacten

en: Address
nl: Adres

en: Show hidden files
nl: Toon verborgen bestanden

en: Folder
nl: Map

en: Depth
nl: Diepte

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Deletes a file or folder.
nl: Verwijderd een bestand of map.

en: Choose a folder to index
nl: Kies een folder om te indexeren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose folder
nl: Kies een map

en: Rename file...
nl: Wijzig bestandsnaam...

en: Renames a file.
nl: Hernoemt een bestand.

en: Create New Folder
nl: Nieuwe map maken

en: Creates an new folder.
nl: Maakt nieuwe map.

en: Move to...
nl: Verplaats naar...

en: Moves a file or folder to another location.
nl: Verplaatst een bestand of map naar een ander locatie.

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Moves a file or folder to the trash
nl: Verplaatst een bestand of map naar de prullenbak

en: Recent Files
nl: Recente Bestanden

en: Finds recently-opened files.
nl: Zoekt recent geopende bestanden

en: Copy to...
nl: Kopieer naar...

en: Copies a file or folder to another location.
nl: Kopieert een bestand of map naar een ander locatie

en: Files and Folders
nl: Bestanden en mappen

en: Catalogs important files and folders for quick access.
nl: Inventariseert belangrijke bestanden of mappen voor snelle toegang.

en: Create New File
nl: Nieuw bestand aanmaken

en: Creates an new, empty file.
nl: Maakt een nieuw, leeg bestand.

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Firefox Bookmarks
nl: Firefox Bladwijzers

en: Finds Firefox bookmarks in your default profile.
nl: Vindt Firefox bladwijzers in je standaardprofiel.

en: Do needs your authorization in order to upload photos to your flickr account. Press the "Authorize" button to open a web browser and give Do authorization.
nl: Do heeft je toestemming nodig om fotos naar je flickr profile te verzenden. Druk de "Toestemmen" knop om je web browser te openen en geef Do toestemming.

en: _Authorize
nl: _Toestemmen

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Private
nl: Privé

en: Visible to friends
nl: Zichtbaar voor vrienden

en: Visible to family
nl: Zichtbaar voor familie

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild
en: Public
nl: Openbaar

en: <b>Viewing permissions</b>
nl: <b>Permissies bekijken</b>

en: Default tags to use on images posted with Do. Seperate tags with a space; for multiple word tags use quotes. ex.) concert "Mars Volta" Omar
nl: Standaard etiketten die door Do gebruikt worden op beelden. Scheidt deze met een spatie; voor etiketten met meerdere woorden gebruik aanhalingstekens vb.) concert "Mars Volta" Omar

en: <b>Tags</b>
nl: <b>Etiketten</b>

en: Upload photo
nl: Upload foto

en: Upload one or more photos to Flickr
nl: Upload één of meer fotos naar Flickr

en: Click to compete authorization
nl: Klik om authorisatie te bevestigen

en: Thank you {0} for allowing Do access to Flickr.
nl: Bedankt {0} om Do tostemming te geven van Flickr te gebruiken.

en: Define
nl: Definieer

en: Define a given word.
nl: Defineer het gegeven woord.

en: Current window
nl: Huidig venster

en: Take a screenshot of the current window.
nl: Neem een schermafdruk van het huidige scherm.

en: Whole screen
nl: Volledig scherm

en: Take a screenshot of the entire screen.
nl: Neem een schermafdruk van het volledige scherm.

en: {0}-second delay
nl: {0}--seconde vertraging

en: Wait {0} second before taking the screenshot. | Wait {0} seconds before taking the screenshot.
nl[0]: Wacht {0} seconde voor het nemen van de schermafdruk.
nl[1]: Wacht {0} seconden voor het nemen van de schermafdruk.

en: Take screenshot
nl: Neem schermafdruk

en: Takes a screenshot with optional delay.
nl: Neem schermafdruk met eventuele vertraging.

en: GNOME Screenshot Items
nl: GNOME schermafdruk onderdelen

en: Whole screen or current window.
nl: Volledig scherm of huidig scherm.

en: GNOME Session Commands
nl: GNOME sessie commando's

en: Log out, Shutdown, Restart, etc.
nl: Log uit, Sluit af, Herstart, enz.

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Close your session and return to the login screen.
nl: Je sessie afsluiten en het aanmeldingscherm tonen.

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Turn your computer off.
nl: Je computer afsluiten

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Put your computer into hibernation mode.
nl: Zet je computer in de slaapstand

en: Suspend
nl: Slaapstand

en: Put your computer into suspend mode.
nl: Zet je computer in de slaapstand

en: Restart
nl: Herstart

en: Restart your computer.
nl: Herstart computer

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Lock your screen.
nl: Zet je scherm vast.

en: Open Profile
nl: Profiel Openen

en: Opens a GNOME Terminal with the selected profile.
nl: Opent een GNOME Terminal venster met geselecteerd profiel.

en: Open Terminal Here
nl: Open Terminal venster hier

en: Opens a GNOME Terminal in a given location.
nl: Opent een GNOME Terminal venster op een gegeven locatie.

en: Run in Terminal
nl: Start in Terminal venster

en: Runs a command in GNOME Terminal.
nl: Start een commando in een GNOME Terminal venster.

en: GNOME Terminal Profiles
nl: GNOME Terminal venster profielen

en: Indexes your GNOME Terminal profiles.
nl: Indexeer je GNOME Terminal venster profielen.

en: Unnamed Profile
nl: Profiel zonder naam

en: GNOME Terminal Profile
nl: GNOME Terminal venster profiel

en: Perform a calculation using Google Calculator.
nl: Voer een berekening uit met Google Calculator.

en: Google Calculator could not evaluate the expression.
nl: Google Calculator kon je expressie niet evalueren.

en: Indexes your Google Calendars
nl: Indexeer je Google Calendars

en: All Events
nl: Alle gebeurtenissen

en: An error has occurred in {0}
nl: Een fout is voorgekomen in {0}

en: View Event
nl: Bekijk gebeurtenis

en: Open event in browser
nl: Open gebeurtenis in je browser

en: View Calendar
nl: Bekijk Kalender

en: Open calendar in browser
nl: Open Kalender in je browser

en: Search Events
nl: Zoek gebeurtenissen

en: Search Google Calendar for Events
nl: Zoek in Google Calendar naar gebeurtenissen

en: Failed to connect to GCal service
nl: Fout in het verbinden met de GCal dienst

en: New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis

en: Create a new event in Google Calendar
nl: Maak een nieuwe gebeurtenis in Google Calendar

en: Primary Phone
nl: Hoofd telefoonnummer

en: Home Email
nl: Thuis Email

en: Work Email
nl: Werk Email

en: Primary Address
nl: Hoofdadres

en: Home Address
nl: Thuisadres

en: Work Address
nl: Werkadres

en: An error occurred connecting to google, are your credentials valid?
nl: Er gebeurde een fout in het verbinden met google, zijn je inloggegevens correct?

en: Missing login credentials. Please set login information in plugin configuration.
nl: Je inloggegevens zijn niet ingevuld. Geef deze in in de plugin configuratie.

en: Index your GMail contacts
nl: Indexeer je GMail Contacts

en: Uploading failed.
nl: Upload faalde

en: An error occurred when uploading files to Google Docs.
nl: Er gebeurde een fout bij het uploaden van bestanden naar Google Docs.

en: Deleting failed.
nl: Het wissen faalde.

en: An error occurred when deleting the document at Google Docs.
nl: Er gebeurde een fout bij het verwijderen van het document op Google Docs.

en: Document deleted.
nl: Document verwijderd

en: The document '{0}' has been successfully moved into Trash at Google Docs.
nl: Document '{0}' is succesvol verplaatst in de prullenbak op Google Docs.

en: Google Docs Presentation
nl: Google Docs Presentatie

en: Indexes your documents stored at Google Docs
nl: Indexeer je documenten die opgeslaan zijn op Google Docs

en: Google Docs Generic Document
nl: Google Docs Algemeen Document

en: Google Docs Text Document
nl: Google Docs Tekst Document

en: Delete Document
nl: Verwijder Document

en: Move a document into Trash at Google Docs
nl: Verplaats een document in de prullenbak van Google Docs

en: Upload Document
nl: Document uploaden

en: Upload a document to Google Docs
nl: Document oploaden naar Google Docs

en: Map
nl: Kaart

en: Map a location or route in Google maps.
nl: Maak een locatie of route in Google maps.

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Go directly to Google Search page
nl: Ga direct naar Google Search

note: Container child vbox4.Gtk.Box+BoxChild
en: Show search results in Do
nl: Bekijk zoekresultaten in Do

en: Show Search page link as first result
nl: Zoekpaginalink als eerste resultaat laten zien

en: Apply to Google Search page link
nl: Toepassen op Google Zoeken-link

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Do not filter my search results.
nl: Filter mijn zoekresultaten niet.

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use moderate filtering
nl: Gebruik standaard filter

note: Container child safeSearchBox.Gtk.Box+BoxChild
en: Use strict filtering
nl: Gebruik streng filter

en: <b>SafeSearch Preferences</b>
nl: <b>SafeSearch voorkeuren</b>

en: Search Google
nl: Zoek met Google

en: Allows you to perform Google Searches from Do
nl: Laat u Google zoekopdrachten vanuit Do uitvoeren

en: I'm Feeling Lucky!
nl: Ik doe een gok

en: Searches Google and takes you to the first result
nl: Zoek met  Google en meteen naar de eerste hit

en: If you have an ImageShack account, a registration code allows you to save images to the My Images sections of your account.
    
    Please log-in to your ImageShack account before getting your registration code.
nl: Als u een ImageShack account heeft, laat een registratiecode u afbeeldingen opslaan in het "My Images" onderdeel.
    
    U dient in te loggen bij ImageShack voordat u uw registratiecode krijgt.

en: _Registration Code
nl: _Registratie code

en: _Get Registration Code
nl: Aanvra_gen registratie code

en: <b>Registration Code</b>
nl: <b>Registratie code</b>

en: Upload to ImageShack
nl: Uploaden naar ImageShack

en: Uploads the image to ImageShack.
nl: Upload de afbeelding naar ImageShack

en: ImageShack exception:
nl: ImageShack uitzondering:

en: File size exceeds ImageShack's 1.5MB limit.
nl: De bestandsgrootte is meer dan de 1.5MB die ImageShack toelaat.

en: Parsed url was empty. ImageShack has probably changed its format.
nl: Een lege respons. ImageShack heeft waarschijnlijk hun format aangepast.

en: Do is uploading your image... Please wait a moment...
nl: Do is bezig met de afbeelding te uploaden... Een moment geduld...

en: Unable to upload image to ImageShack at this time.
nl: Kon de afbeelding niet uploaden naar ImageShack.

en: Search Launchpad
nl: Launchpad doorzoeken

en: Search Launchpad properties.
nl: Zoeken naar Launchpad eigenschappen

en: Locate Files
nl: Zoeken naar bestanden

en: Search your filesystem using locate.
nl: Zoeken naar bestanden met behulp van locate.

en: Manual pages (man)
nl: Handleidingen (man)

en: Search and read help documentation (man)
nl: Zoeken en lezen van handleidingen (man)

en: Read manual page (man)
nl: Lezen handleiding (man)

en: Look up and read a manual page.
nl: Zoeken en lezen van een man pagina.

en: Show friend status updates
nl: Statusupdates van vrienden laten zien

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: Failed to fetch file from {0}
nl: Ophalen van bestand van {0} is mislukt

en: Twitter encountered an error in {0}. {1}
nl: Twitter heeft een fout teruggegeven {0}. {1}

en: Unable to post tweet. Check your login settings. If you are behind a proxy make sure that the settings in /system/http_proxy are correct.
nl: Kan geen tweet posten. Controleer je inlog instellingen. Als je achter een proxy zit, controleer dan of de instellingen in /system/http_proxy juist zijn.

en: Microblog friends
nl: Microblogging-vrienden

en: Indexes your microblog friends
nl: Indexeert microblogging-virenden

en: New direct message from {0}
nl: Nieuw bericht van {0}

en: Post failed
nl: Post mislukt

en: Post Successful
nl: Post gelukt

en: Failed to post '{0}' to {1}
nl: Niet gelukt om post '{0}' op {1} te plaatsen

en: '{0}' sucessfully posted to {1}
nl: '{0}' succesvol geplaatst op {1}

en: Post to {0}
nl: Versturen naar {0}

en: Connect with NX
nl: Verbinden met NX

en: NX Host
nl: NX host

en: NX Hosts
nl: NX hosts

en: Parses nx sessions
nl: Leest nx sessies

en: Search Web
nl: Doorzoek het web

en: Searches the web using OpenSearch plugins.
nl: Doorzoek het web met OpenSearch plugins.

en: Opera Bookmarks
nl: Opera favorieten

en: Indexes your Opera 6 bookmarks
nl: Indexeert uw Opera 6 favorieten

en: Supported Codes
nl: Ondersteunde codes

en: <b>Pastebin Provider</b>
nl: <b>Pastebin-provider</b>

en: Send to Pastebin
nl: Verstuur naar Pastebin

en: Sends the text to Pastebin.
nl: Verzend de tekst naar Pastebin

en: Parsed url was empty. Lodge It has probably changed its format.
nl: De gelezen url was leeg. Lodge It is waarschijnlijk van format veranderd.

en: Set status
nl: Selecteer status

en: Set pidgin status message
nl: Status bericht pidgin instellen

en: Pidgin Statuses
nl: Pidgin-statussen

en: Saved Pidgin statuses
nl: Opgeslagen Pidgin-statussen

en: Pidgin Buddies
nl: Pidgin Contacten

en: Buddies on your Pidgin buddy list.
nl: Contacten in je Pidgin contacten lijst.

en: Pidgin Accounts
nl: Pidgin-accounts

en: Available Pidgin IM Accounts
nl: Beschikbare Pidgin IM-accounts

en: Sign on
nl: Aanmelden

en: Enable pidgin account
nl: Activeer pidgin account.

en: Sign off
nl: Afmelden

en: Disble pidgin account
nl: Deactiveer pidgin account

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Busy
nl: Bezet

en: Invisible
nl: Offline weergeven

en: Away
nl: Afwezig

en: Unknown Status
nl: Status Onbekend

en: Send an instant message to a friend.
nl: Verstuur een expresbericht naar een vriend.

en: Application Key
nl: Applicatie Sleutel

en: <i>Verify and save your account information</i>
nl: <i>Controleer en sla je account gegevens op</li>

en: Message posted
nl: Bericht verzonden.

en: Message posting failed
nl: Bericht plaatsen mislukt.

en: Cannot connect to the Ping.FM API server, or the server responds with an error.
nl: Kan geen verbinding maken met de Ping.FM API server, of de server reageerde met een foutmelding.

en: Your {0} message has been successfully posted to {1}
nl: Je bericht {0} is succesvol geplaatst naar {1}

en: Your message has been successfully posted to all {0} services
nl: Je bericht is succesvol gepost naar alle {0} services

en: Error occurred in service response
nl: Er is een fout ontstaan in de service response

en: Web service group supported by Ping.FM
nl: Web service groep ondersteund door Ping.FM

en: Web service supported by Ping.FM
nl: We service ondersteund door Ping.FM

en: Post via Ping.FM
nl: Plaats bericht via Ping.FM

en: Post a text message as microblog or status update to your social network
nl: Post een bericht als microblog of status update op je sociale netwerk

en: Failed to connect to Ping.FM service
nl: Kon geen verbinding maken met de Ping.FM service.

en: Web services suppported by Ping.FM
nl: Web services ondersteund door Ping.FM

en: Start new PuTTY session (host {0})
nl: Start een nieuwe PuTTY sessie (host {0})

en: PuTTY sessions
nl: PuTTY sessies

en: PuTTY saved sessions
nl: Opgeslagen PuTTY sessies

en: Connect with PuTTY
nl: Verbinding maken met PuTTY

en: Create new conenction with PuTTY
nl: Maak een nieuwe verbinding met PuTTY

en: Submit Quote
nl: Verstuur Quote

en: Sends text to Quote service.
nl: Verstuur bericht naar de Quote services.

en: Do needs your authorization in order to manage tasks in your Remember The Milk account. Press the "Authorize" button to open a web browser and give Do authorization.
nl: Do heeft jouw authorisatie nodig om taken in je Remember The Milk account te beheren. Klik op de "Authorisatie" knop om een web browser te openen en Do authorisatie te verlenen.

en: For overdue task(s)
nl: Voor overschreden taken

en: When actions (e.g. rename) are completed
nl: Wanneer acties (bv. hernoemen) voltooid worden

en: <b>Notification</b>
nl: <b>Melding</b>

en: You can enter some advanced search operators here to limit the tasks Do indexes. E.g. "priority:1 AND status:incomplete" will force Do to only index all incomplete tasks with high priority.
nl: Je kan hier geavanceerde zoekopties opgeven om de taken die Do indexeert te limiteren. Bv.: "priority:1 AND status:incomplete" zal ervoor zorgen dat Do enkel onvoltooide taken met hoge prioriteit indexeert.

en: A webpage from Remember The Milk should be opened in your web browser now. Please follow the instructions there and come back to complete the authrozation by clicking the button below.
nl: Een webpagina van Remember The Milk zou nu geopend moeten worden in je webbrowser. Volg de instructies op deze webpagina en klik daarna op de knop hieronder om de autorisatie te voltooien.

en: Complete authorization
nl: Authorisatie compleet

en: Fail to complete authorization.
nl: Authorisatie mislukt.

en: Authorize again
nl: Authoriseer nogmaals

en: Thank you {0}, RTM plugin is now authorized to operate on your account.
nl: Bedank {0}, de RTM plugin is nu geauthoriseerd om met jouw account te werken.

en: Uncomplete
nl: Incompleet

en: Mark a selected task as "incomplete".
nl: Markeer geselecteerde taak als "incompleet"

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete a selected task from Remember The Milk
nl: Verwijder de geselecteerde taak van Remember The Milk

en: {0} Task Overdue | {0} Tasks Overdue
nl[0]: {0} taak overtijd
nl[1]: {0} taken overtijd

en: Task Deleted
nl: Taak verwijderd

en: The selected task has been successfully deleted from your Remember The Milk task list
nl: De geselecteerde taak is met succesvol verwijderd van je Remember The Milk takenlijst

en: Task Completed
nl: Taak Voltooid

en: The selected task in your Remember The Milk task list has been marked as completed.
nl: The geselecteerde taak in je Remember The Milk takenlijst is gemarkeerd als voltooid.

en: High
nl: Hoog

en: High Priority
nl: Hoge prioriteit

en: Medium Priority
nl: Normale prioriteit

en: Low
nl: Laag

en: Low Priority
nl: Lage prioriteit

en: None
nl: Geen

en: No Priority
nl: Geen prioriteit

en: Up
nl: Omhoog

en: Increase the priority
nl: Verhoog de prioriteit

en: Down
nl: Naar beneden

en: Decrease the priority
nl: Verlaag de prioriteit

en: Priority Changed
nl: Prioriteit veranderd

en: The priority of the selected task in your Remember The Milk task list has been changed.
nl: De prioriteit van de geselecteerde taken in jouw Remember The Milk takenlijst is aangepast.

en: Due Date/Time Changed
nl: Deadline gewijzigd

en: The due date/time of the selected task in your Remember The Milk task list has been changed.
nl: De deadline van de geselecteerde taak in je Remember The Milk takenlijstje is veranderd.

en: Task Moved
nl: Taak verplaatst

en: Task Renamed
nl: Taak Hernoemd

en: Task Postponed
nl: Taak Uitgesteld

en: The selected task in your Remember The Milk task list has been postponed
nl: De geselecteerde taak in je Remember The Milk takenlijst is uitgesteld

en: Recurrence Pattern Changed
nl: Herhalings Patroon Veranderd

en: The recurrence pattern of the selected task in your Remember The Milk task list has been changed.
nl: Het herhalingspatroon van de geselecteerde taak in jouw Remember The Milk takenlijst is veranderd.

en: Task Uncompleted
nl: Taak Incompleet

en: The selected task has been marked as "incomplete".
nl: De geselecteerde taak is gemarkeerd als "incompleet".

en: Create a new task in Remember The Milk
nl: Maak een nieuwe taak in Remember The Milk

en: Move a seleted task from one list to another
nl: Verplaats een geselecteerde taak van een lijst naar een andere lijst

en: Complete
nl: Voltooid

en: Complete a selected task
nl: Voltooi de geselecteerde taak

en: Rename to...
nl: Hernoemen naar...

en: Give the seleted task a new name
nl: Geef de geselecteerde taak een nieuwe naam

en: Set Recurrence
nl: Maak Herhalingspatroon

en: Sets a recurrence pattern for a task.
nl: Stelt een herhalingspatroon in voor een taak

en: Postpone
nl: Uitstellen

en: Postpone a selected task in Remember The Milk
nl: Stel een geselecteerde taak uit in Remember The Milk

en: Set Priority
nl: Prioriteit

en: Set the priority of a task
nl: Stel de prioriteit in van een taak

en: Set Due Date/Time
nl: Deadline Datum/Tijd

en: Set the due date/time of a task
nl: Stel de deadline van een taak in

en: All music by
nl: Alle muziek door

en: Add an item to Rhythmbox's play queue.
nl: Voeg een item toe aan Rythmbox's afspeellijst

en: Browse Rhythmbox Music by Artist
nl: Doorloop Rhytmbox Muziek op Artiest

en: Browse Rhythmbox Music by Album
nl: Doorloop Rhytmbox Muziek op Album

en: Play Current Track in Rhythmbox
nl: Speel huidig nummer in Rhythmbox af

en: Pause Rhythmbox Playback
nl: Pauzeer Rhythmbox Afspelen

en: Play Next Track in Rhythmbox
nl: Speel volgende nummer in Rhythmbox af

en: Play Previous Track in Rhythmbox
nl: Speel vorige nummer in Rhythmbox af

en: Show Current Track
nl: Toon huidig nummer

en: Show Notification of Current Track in Rhythmbox
nl: Toon Notificiate van het Huidige Nummer in Rhythmbox

en: Mute
nl: Dempen

en: Mute Rhythmbox Playback
nl: Demp Rhythmbox-volume

en: Unmute
nl: Herstel volume

en: Unmute Rhythmbox Playback
nl: Herstel Rhythmbox-volume

en: Volume Up
nl: Geluid harder

en: Increase Rhythmbox Playback Volume
nl: Verhoog Rhythmbox afspeelvolume

en: Volume Down
nl: Geluid zachter

en: Decrease Rhythmbox Playback Volume
nl: Verlaag Rhythmbox afspeelvolume

en: Play an item in Rhythmbox.
nl: Speel een bestand in Rhythmbox af.

en: Rhythmbox Music
nl: Rhythmbox Muziek

en: Provides access to artists and albums from Rhythmbox.
nl: Voorziet toegang tot artiesten en albums in Rhythmbox

en: OPML feed file
nl: OPML-feedbestand

en: Timeout (in seconds)
nl: Timeout (in seconden)

en: Cache duration (in minutes)
nl: Duur van de cache (in minuten)

en: Explore Shelf
nl: Verken Plank

en: Get a list of everything in your shelf
nl: Lijst van alles op je plank

en: Remove From Shelf
nl: Verwijder van de plank

en: Remove Selected Item From Shelf
nl: Verwijder het geselecteerde item van de plank

en: Add To Shelf
nl: Voeg toe aan de plank

en: Add Selected Item to Shelf
nl: Voeg het geselecteerde item toe aan de plank

en:  Shelf
nl:  Plank

en: Your {0} shelf items.
nl: Je {0} items op de plank.

en: Shelf Items
nl: Items op de plank

en: Your Shelf Items
nl: Jouw items op de plank

en: Default
nl: Standaard

en: Load items in background
nl: Items laden in de achtergrond

en: Comma-seperated list of radios to load
nl: Komma-gescheiden lijst van de te laden radio's

en: Host-name of SqueezeCenter server
nl: Hostname van de SqueezeCenter server

en: Port of the SqueezeCenter server cli interface
nl: Poort van de SqueezeCenter server cli interface

en: Port of the SqueezeCenter server web interface
nl: Poort van de SqueezeCenter server web interface

en: Connect with SSH
nl: Maak verbinding met SSH

en: Parses ssh-config
nl: Leest ssh-config

en: Command for start/stop services (gksudo, etc):
nl: Commando voor start/stop services (gksudo enz.):

en: System Services
nl: Systeemdiensten

en: List of all System Services
nl: Lijts van alle systeemdiensten

en: Choose the file to open
nl: Kies het bestand om te openen

en: Selected invalid file!
    Should be executable.
nl: U selecteerde een ongeldig bestand!
    Het moet een uitvoerbaar bestand zijn.

en: Category
nl: Categorie

en: Create a new task
nl: Nieuwe taak aanmaken

en: Create a new task in Tasque
nl: Nieuwe taak aanmaken in Tasque

en: Append to...
nl: Toevoegen aan...

en: Appends text to a selected file.
nl: Voegt tekst to aan een geselecteerd bestand.

en: Make Tiny Url
nl: Maak TinyUrl

en: Creates a TinyUrl from an unwieldy mess.
nl: Maakt een TinyUrl van een onhandelbare rommel.

en: Use note content as note title when no title is specified.
nl: De inhoud van de notitie gebruiken als titel wanneer geen titel gegeven is.

en: <b>Default New Note Title</b>
nl: <b>Standaard titel voor een nieuwe notitie</b>

note: Container child vbox3.Gtk.Box+BoxChild
en: First pane is content, second pane is title.
nl: Het eerste paneel is de inhoud, het tweede paneel is de titel.

note: Container child vbox3.Gtk.Box+BoxChild
en: First pane is title, second pane is content.
nl: Het eerste paneel is de titel, het tweede paneel is de inhoud.

en: New Tomboy Note
nl: Nieuwe Tomboy notitie

en: Create a new Tomboy note.
nl: Maak een nieuwe Tomboy notitie

en: Tomboy Note Indexer
nl: Tomby Notitie Indexeerder

en: Loads Tomboy notes for searching.
nl: Laad Tomboy notities voor zoekdoeleinden

en: Search Tomboy Notes
nl: Doorzoek Tomboy notities

en: Searches contents of Tomboy notes.
nl: Doorzoek de inhoud van Tomboy notities.

en: Tomboy note
nl: Tomboy notitie

en: Search with Tracker
nl: Doorzoek met Tracker

en: Translation Plugin Options
nl: Vertaal Plugin Opties

en: Default Source Language
nl: Standaard brontaal

en: Default Web Interface Language
nl: Standaard taal voor webinterface

en: Enable / Disable Language
nl: Taal in-/uitschakelen

en: Translate
nl: Vertaal

en: Translates text
nl: Vertaal tekst

en: Auto Detect (Recommended)
nl: Automatisch Dedecteren (Voorkeur)

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Translate to Arabic
nl: Vertaal naar het Arabisch

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Translate to Bulgarian
nl: Vertaal naar het Bulgaars

en: Catalon
nl: Catalaans

en: Translate to Catalon
nl: Vertaal naar het Catalaans

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (Vereenvoudigd)

en: Translate to Chinese (Simplified)
nl: Vertaal naar het Chinees  (Vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (Traditioneel)

en: Translate to Chinese (Traditional)
nl: Vertaal naar het Chinees (Traditioneel)

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Translate to Croatian
nl: Vertaal naar het Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Translate to Czech
nl: Vertaal naar het Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Translate to Danish
nl: Vertaal naar het Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Translate to Dutch
nl: Vertaal naar het Nederlands

en: English
nl: Engels

en: Translate to English
nl: Vertaal naar het Engels

en: Filipino
nl: Filipijns

en: Translate to Filipino
nl: Vertaal naar het Filipijns

en: Finnish
nl: Fins

en: Translate to Finnish
nl: Vertaal naar het Fins

en: French
nl: Frans

en: Translate to French
nl: Vertaal naar het Frans

en: German
nl: Duits

en: Translate to German
nl: Vertaal naar het Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Translate to Greek
nl: Vertaal naar het Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Translate to Hebrew
nl: Vertaal naar het Hebreeuws

en: Hindi
nl: Hindoestaans

en: Translate to Hindi
nl: Vertaal naar het Hindoestaans

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Translate to Indonesian
nl: Vertaal naar het Indonesisch

en: Italian
nl: Italiaans

en: Translate to Italian
nl: Vertaal naar het Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Translate to Japanese
nl: Vertaal naar het Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Translate to Korean
nl: Vertaal naar het Koreaans

en: Latvian
nl: Lets

en: Translate to Latvian
nl: Vertaal naar het Lets

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Translate to Lithuanian
nl: Vertaal naar het Litouws

en: Norwegian
nl: Noors

en: Translate to Norwegian
nl: Vertaal naar het Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Translate to Polish
nl: Vertaal naar het Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Translate to Portuguese
nl: Vertaal naar het Portugees

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Translate to Romanian
nl: Vertaal naar het Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Translate to Russian
nl: Vertaal naar het Russisch

en: Serbian
nl: Servisch

en: Translate to Serbian
nl: Vertaal naar het Servisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Translate to Slovak
nl: Vertaal naar het Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Translate to Slovenian
nl: Vertaal naar het Sloveens

en: Spanish
nl: Spaans

en: Translate to Spanish
nl: Vertaal naar het Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Translate to Swedish
nl: Vertaal naar het Zweeds

en: Ukranian
nl: Oekraïens

en: Translate to Ukranian
nl: Vertaal naar het Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Viëtnamees

en: Translate to Vietnamese
nl: Vertaal naar het Viëtnamees

en: Connect with VNC
nl: Maak een verbinding met VNC

en: Take Snapshot
nl: Neem Momentopname

en: Power Off Virtual Machine
nl: Schakel Virtuelel Machine uit

en: Powers off the selected Virtual Machine
nl: Schakelt de geselecteerde Virtuele Machine uit

en: Pause Virtual Machine
nl: Pauzeer Virtuele Machine

en: Pauses the selected Virtual Machine
nl: Pauzeer de geselecteerde Virtuele Machine

en: Save Virtual Machine State
nl: Bewaar de status van de Virtuele Machine

en: Virtual Machines created with VirtualBox
nl: Virtuele Machines gecreërd met VirtualBox

en: Start Virtual Machine
nl: Start Virtuele Machine

en: Starts the selected Virtual Machine
nl: Start de geselecteerde Virtuele Machine

en: Open in GUI
nl: In GUI openen

en: Open in VirtualBox GUI
nl: In VirtualBox GUI openen

en: Resume Virtual Machine
nl: Virtuele Machine hervatten

en: Resume the selected Virtual Machine
nl: De geselecteerde Virtuele Machine hervatten

en: Decrease system volume
nl: Verlaag systeemvolume

en: Increase system volume
nl: Verhoog systeemvolume

en: Mute Volume
nl: Volume dempen

en: Mute system volume
nl: Demp systeemvolume

en: Adjust your system volume
nl: Pas het systeemvolume aan

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Make a window consume the whole screen
nl: Laat een venster het hele scherm gebruiken

en: Minimize/Restore
nl: Minimaliseren/Herstellen

en: Minimize/Restore a Window
nl: Minimaliseer/Herstel een Scherm

en: Close All
nl: Alles sluiten

en: Close your current window.
nl: Sluit je huidige scherm.

en: Cascade Windows
nl: Vensters trapsgewijs schikken

en: Restore Windows
nl: Herstel vensters

en: Restore Windows to their Previous Positions
nl: Herstel vensters naar hun vorige posities

en: Current Desktop
nl: Huidig bureaublad

en: Current Window
nl: Huidig Venster

en: Current Application
nl: Huidige Applicatie

en: The Currently Active Application
nl: Het Huidige Actieve Applicatie

en: Previous Window
nl: Vorig venster

en: The Previously Active Window
nl: Het Vorige Actieve Venster

en: Previous Application
nl: Vorige Applicatie

en: The Previously Active Application
nl: Het Vorige Actieve Applicatie

en: New Zim page
nl: Nieuwe Zim pagina

en: Create new page in Zim
nl: Maak een nieuwe pagine in Zim

en: Open Zim page
nl: Open Zim pagina

en: Open selected page in Zim
nl: Open de geselecteerde pagina in Zim

en: Zim pages
nl: Zim paginas
