gnome-vfs - en to am translation catalogue (12 entries)

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
am: ስህተት የለም

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
am: የፋይሉን አልተገኘም

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
am: አጠቃላይ ስህተት

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
am: የውስጥ ብልሽት

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
am: I/O ስህተት

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
am: የማይሰራ URI

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
am: የፋይሉ መጨረሻ

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
am: ዶሴ አይደለም

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
am: ፋይሉ በፊትም ነበር

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
am: ዶሴ ነው

en: Unknown error
am: ያልታወቀ ስህተት

en:  (invalid Unicode)
am:  (ዩኒኮድ ተቀብሏል)
