gnome-vfs - en to fa translation catalogue (54 entries)

en: %s:%d contains NUL characters.
fa: ‏‎%s:%d‎ نویسه‌ی NUL دارد.

en: %s:%d contains no method name.
fa: ‏‎%s:%d‎ هیچ نام متدی ندارد.

en: %s:%d contains no module name.
fa: ‏‎%s:%d‎ هیچ نام پیمانه‌ای ندارد.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
fa: پرونده‌ی پیکربندی ‎`%s'‎ یافت نشد: %s

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
fa: نمی‌توان برای GIOChannel باز لوله ایجاد کرد: %s

en: Unknown job kind %u
fa: نوع کار ناشناخته %u

en: Operation stopped
fa: عملیات متوقف شد

en: Could not parse: %s
fa: نمی‌توان تجزیه کرد: %s

en: More parsing errors will be ignored.
fa: خطاهای تجزیه‌ی بعدی نادیده گرفته خواهند شد.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
fa: خطایی نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
fa: پرونده یافته نشد

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
fa: خطای عمومی

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
fa: خطای داخلی

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
fa: پارامترهای نامعتبر

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
fa: عملیات پشتیبانی‌نشده

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
fa: خطای ورودی/خروجی

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
fa: داده‌ها مخدوشند

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
fa: قالب معتبر نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
fa: دست‌گیره پرونده‌ی خراب

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
fa: پرونده خیلی بزرگ است

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
fa: هیچ جایی روی دستگاه باقی نمانده

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
fa: سیستم پرونده‌ای فقط‌خواندنی

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
fa: نشانی جهانی نامعتبر

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
fa: پرونده باز نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
fa: حالت باز کردن معتبر نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
fa: دست‌یابی منع شد

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
fa: پرونده‌های باز خیلی زیادند

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
fa: پایان پرونده

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
fa: شاخه نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
fa: عملیات در حال پیش‌روی است

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
fa: عملیات دچار وقفه شد

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
fa: پرونده وجود دارد

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
fa: به پیوندهای حلقه‌ای برخورده شد

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
fa: عملیات مجاز نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
fa: شاخه است

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
fa: حافظه‌ی ناکافی

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
fa: میزبان یافته نشد

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
fa: نام میزبان معتبر نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
fa: میزبان نشانی ندارد

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
fa: ورود به سیستم شکست خورد

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
fa: عملیات لغو شد

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
fa: شاخه مشغول است

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
fa: شاخه خالی نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
fa: پیوندها خیلی زیادند

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
fa: سیستم پرونده‌ای فقط‌خواندنی

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
fa: روی همان سیستم پرونده‌ای نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
fa: نام خیلی بلند است

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
fa: خدمت در دست‌رس نیست

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
fa: درخواست، داده‌های خدمت را قدیمی می‌کند

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
fa: خطای قرارداد

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
fa: ‏GnomeVFSSeekPosition ناشناخته‌ی %d

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
fa: پرونده‌ی تنظیمات معتبری در %s یافت نشد

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
fa: از متغیر محیطی %s برای مشخص کردن یک مکان دیگر استفاده کنید.
