gnome-vfs 0 - en to hr translation catalogue (268 entries)

en: ISO 9660 Volume
hr: ISO 9660 disk

en: %s:%u contains NUL characters.
hr: %s:%u sadrži NULL znakove.

en: %s:%u contains no method name.
hr: %s:%u ne sadrži ime metode.

en: %s:%u has no options endmarker.
hr: %s:%u nema opcije oznake završetka.

en: %s:%u has unknown options %s.
hr: %s:%u ima nepoznate opcije %s.

en: %s:%u contains no module name.
hr: %s:%u ne sadrži ime modula.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
hr: Nije nađena datoteka s postavkama `%s': %s

note: stop parsing if we failed
en: %s:%d aborted parsing.
hr: %s:%d prekinuo analiziranje.

en: AFFS Volume
hr: AFFS disk

en: AFS Network Volume
hr: AFS mrežni disk

en: Auto-detected Volume
hr: Automatski prepoznat disk

en: CD-ROM Drive
hr: CD-ROM uređaj

en: CD Digital Audio
hr: CD digitalni zvuk

en: Hardware Device Volume
hr: Disk na hardverskom uređaju

en: EncFS Volume
hr: EncFS disk

en: Ext2 Linux Volume
hr: Ext2 Linux disk

en: Ext3 Linux Volume
hr: Ext3 Linux disk

en: MSDOS Volume
hr: MSDOS disk

en: BSD Volume
hr: BSD disk

en: FUSE Volume
hr: FUSE uređaj

en: MacOS Volume
hr: MacOS disk

en: CDROM Volume
hr: CD-ROM disk

en: Hsfs CDROM Volume
hr: Hsfs CDROM disk

en: JFS Volume
hr: JFS disk

en: Windows NT Volume
hr: Windows NT disk

en: System Volume
hr: Sistemski disk

en: Memory Volume
hr: Memorijski disk

en: Minix Volume
hr: Minix disk

en: NFS Network Volume
hr: NFS mrežni disk

en: Netware Volume
hr: Netware disk

en: Reiser4 Linux Volume
hr: Reiser4 Linux disk

en: ReiserFS Linux Volume
hr: ReiserFS Linux disk

en: Windows Shared Volume
hr: Dijeljeni Windows disk

en: SuperMount Volume
hr: SuperMount disk

en: DVD Volume
hr: DVD disk

en: Solaris/BSD Volume
hr: Solaris/BSD disk

en: Udfs Solaris Volume
hr: Udfs Solaris disk

en: Pcfs Solaris Volume
hr: Pcfs Solaris disk

en: Sun SAM-QFS Volume
hr: Sun SAM-QFS disk

en: Temporary Volume
hr: Privremeni disk

en: Enhanced DOS Volume
hr: Enhanced DOS disk

en: Windows VFAT Volume
hr: Windows VFAT disk

en: Xenix Volume
hr: Xenix disk

en: XFS Linux Volume
hr: XFS Linux disk

en: XIAFS Volume
hr: XIAFS disk

en: CIFS Volume
hr: CIFS disk

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: %s Volume
hr: %s disk

en: %s/%s Drive
hr: %s/%s uređaj

en: %s Drive
hr: %s uređaj

en: Floppy Drive
hr: Disketni uređaj

en: Compact Flash Drive
hr: Compact Flash uređaj

en: Memory Stick Drive
hr: Memory Stick uređaj

en: Smart Media Drive
hr: Smart Media uređaj

en: SD/MMC Drive
hr: SD/MMC uređaj

en: Zip Drive
hr: Zip uređaj

en: Jaz Drive
hr: Jaz uređaj

en: Pen Drive
hr: Pen uređaj

en: %s %s Music Player
hr: %s %s muzički svirač

en: %s %s Digital Camera
hr: %s %s digitalna kamera

en: Drive
hr: Uređaj

en: External %s
hr: Vanjski %s

en: CD-ROM Disc
hr: CD-ROM disk

en: Blank CD-R Disc
hr: Prazni CD-R disk

en: CD-R Disc
hr: CD-R disk

en: Blank CD-RW Disc
hr: Prazni CD-RW disk

en: CD-RW Disc
hr: CD-RW disk

en: DVD-ROM Disc
hr: DVD-ROM disk

en: Blank DVD-RAM Disc
hr: Prazni DVD-RAM disk

en: DVD-RAM Disc
hr: DVD-RAM disk

en: Blank DVD-R Disc
hr: Prazan DVD-R disk

en: DVD-R Disc
hr: DVD-R disk

en: Blank DVD-RW Disc
hr: Prazan DVD-RW disk

en: DVD-RW Disc
hr: DVD-RW disk

en: Blank DVD+R Disc
hr: Prazan DVD+R disk

en: DVD+R Disc
hr: DVD+R disk

en: Blank DVD+RW Disc
hr: Prazan DVD+RW disk

en: DVD+RW Disc
hr: DVD+RW disk

en: Audio Disc
hr: Audio CD

en: %s Removable Volume
hr: %s uklonjivi disk

en: Volume
hr: Disk

en: Unknown operation type %u
hr: Nepoznata vrsta operacije %u

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
hr: Ne mogu stvoriti cjevovod za GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
hr: Nepoznata vrsta zadatka %u

en: Operation stopped
hr: Operacija je zaustavljena

en: Deprecated function.  User modifications to the MIME database are no longer supported.
hr: Zastarjela funkcija. Korisničke modifikacije MIME baze podataka više nisu podržane.

en: Could not parse: %s
hr: Ne mogu prevesti: %s

en: More parsing errors will be ignored.
hr: Iduće greške pri analiziranju će biti ignorirane.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
hr: Nema greške

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
hr: Generička greška

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
hr: Interna greška

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
hr: Neispravni parametri

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
hr: Nepodržana operacija

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
hr: U/I greška

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
hr: Greška u podacima

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
hr: Neispravni oblik

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
hr: Neispravno rukovanje datotekom

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
hr: Datoteka je prevelika

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
hr: Nema slobodnog mjesta na uređaju

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
hr: Datotečni sustav je samo za čitanje

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
hr: Neispravan URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
hr: Datoteka nije otvorena

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
hr: Neispravan način otvaranja

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
hr: Pristup odbijen

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
hr: Previše otvorenih datoteka

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
hr: Kraj datoteke

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
hr: Nije mapa

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
hr: Operacija se izvršava

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
hr: Operacije je prekinuta

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
hr: Datoteka postoji

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
hr: Sukobljene su povratne veze

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
hr: Operacija nije dozvoljena

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
hr: Je direktorij

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
hr: Nema dovoljno memorije

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
hr: Računalo nije pronađeno

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
hr: Neispravno ime računala

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
hr: Računalo nema adresu

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
hr: Prijava nije uspjela

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
hr: Operacija je opozvana

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
hr: Zauzeta mapa

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
hr: Mapa nije prazna

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
hr: Previše veza

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
hr: Samo za čitanje

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
hr: Nije na istom datotečnom sustavu

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
hr: Predugo ime

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
hr: Servis nije dostupan

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
hr: Zahtjeva zastarjele podatke servisa

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
hr: Greška u protokolu

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
hr: Ne mogu naći glavni pretraživač

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
hr: Nije pridružena uobičajena aktivnost

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
hr: nema rukovatelja za URL shemu

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
hr: Greška kod prevođenja naredbene linije

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
hr: Greška kod pokretanja naredbe

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
hr: Vrijeme isteklo

note: GNOME_VFS_ERROR_NAMESERVER
en: Nameserver error
hr: Greška domenskog poslužitelja

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
hr: Resurs je zaključan

note: GNOME_VFS_ERROR_DEPRECATED_FUNCTION
en: Function call deprecated
hr: Zastarjeli funkcijski poziv

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
hr: Neispravno ime datoteke

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_SYMBOLIC_LINK
en: Not a symbolic link
hr: Nije simbolički link

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: %u byte | %u bytes
hr[0]: %u bajt
hr[1]: %u bajta
hr[2]: %u bajtova

en:  (invalid Unicode)
hr:  (neispravni Unicode)

en: Floppy
hr: Disketa

en: USB Drive
hr: USB uređaj

en: IEEE1394 Drive
hr: IEEE1394 uređaj

en: Memory Stick
hr: Memorijski štapić

en: Camera
hr: Kamera

en: Root Volume
hr: Korijenski disk

en: Audio CD
hr: Zvučni CD

en: Unknown volume
hr: Nepoznati disk

en: Network server
hr: Mrežni poslužitelj

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
hr: Ne mogu montirati meki disk. Moguće je da nema diska u disketnom uređaju.

note: All others
en: Unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
hr: Ne mogu montirati disk.  Moguće je da nema medija u uređaju.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
hr: Ne mogu montirati meki disk. Moguće je da je meki disk u obliku koji ne može biti montiran.

note: Probably a wrong password
en: Unable to mount the volume. If this is an encrypted drive, then the wrong password or key was used.
hr: Ne mogu montirati disk. Ako je riječ o kriptiranom disku, tada je korištena kriva lozinka ili ključ.

en: Unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
hr: Ne mogu montirati odabrani disk. Moguće je da je disk u obliku koji ne može biti montiran.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
hr: Ne mogu montirati odabrani uređaj za meki disk.

en: Unable to mount the selected volume.
hr: Ne mogu montirati odabrani disk.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
hr: Ne mogu odmontirati odabrani disk. Disk koristi jedan ili više programa.

en: Unable to unmount the selected volume.
hr: Ne mogu isključiti odabrani disk.

en: Failed to read data from child process %d (%s)
hr: Neuspješno čitanje podataka od procesa-dijete %d (%s)

en: Couldn't run mount process in a pty
hr: Nisam mogao pokrenuti proces montiranja u pty-u

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
hr: Neočekivana greška u select() funkciji, čitajući podatke od procesa-dijete (%s)

en: Couldn't send password to mount process.
hr: Ne mogu poslati lozinku procesu za montiranje.

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
hr: Neočekivana greška u waitpid() funkciji (%s)

en: Failed to start command
hr: Nije uspjelo pokretanje naredbe

en: Unable to eject media
hr: Ne mogu izbaciti medij

en: Unable to unmount connected server
hr: Ne mogu isključiti povezani poslužitelj

en: Network
hr: Mreža

en: Home
hr: Početno

en: Filesystem
hr: Datotečni sustav

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
hr: Nepoznati GnomeVFS pretraživanje položaja %d

en: Windows Network
hr: Windows mreža

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
hr: Identitet udaljenog računala (%s) nije poznat.

en: This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
hr: Ovo se dogodi kada se prvi puta prijavljujete za rad na računalu.
    
    Identitet poslan od strane udaljenog računala je %s. Ako želite biti apsolutno sigurni da je sigurno nastaviti, kontaktirajte administratora vašeg sustava.

en: Log In Anyway
hr: Ipak se prijavi

en: Cancel Login
hr: Odustani od prijave

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
hr: Nisam našao ispravnu datoteku s postavkama u %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
hr: Koristite varijablu okoline %s za određivanje različitog mjesta.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
hr: Vaš HTTP Proxy zahtijeva da se prijavite.

en: You must log in to access "%s".
    %s
hr: Morate se prijaviti kako biste pristupili na "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
hr: Vaša će se lozinka prenijeti nezaštičeno.

en: Your password will be transmitted encrypted.
hr: Vaša će se lozinka prenijeti kriptirano.

en: You must log in to access %s domain %s
hr: Morate se prijaviti za pristup %s domeni %s

en: You must log in to access %s
hr: Morate se prijaviti za pristup na %s

en: Default component viewer application
hr: Uobičajeni program za pregled komponenti

en: Default terminal application
hr: Uobičajen terminalni program

en: Exec argument for default terminal
hr: Izvršni argument za uobičajeni terminal

en: The application to use for viewing files that require a component to view them. The parameter %s will be replaced by the file's URIs, the parameter %c will be replaced by the component IID.
hr: Program koji se koristi za pregled datoteka, te koji zahtjeva komponentu za pregledavanje istih. Parametar %s će biti zamijenjen s URI datoteke, a parametar %c će biti zamijenjen s IID komponente.

en: The default terminal application to use for applications that require a terminal.
hr: Uobičajeni terminalni program koji se koristi za programe koji zahtijevaju terminal.

en: The exec argument to use for the default terminal application.
hr: Izvršni argument koji se koristi za uobičajeni terminalni program.

en: Run the command in a terminal
hr: Pokreni naredbu u treminalu

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "aim" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "callto" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "callto" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "ghelp" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "ghelp" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "h323" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "h323" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "http" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "http" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "https" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "https" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "info" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "info" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "mailto" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "mailto" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "man" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "man" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The command used to handle "trash" URLs, if enabled.
hr: Naredba koja se koristi za rukovanje "trash" URL-ovima, ako je omogućena.

en: The handler for "aim" URLs
hr: Rukovatelj za "aim" URL-ove

en: The handler for "callto" URLs
hr: Rukovatelj za "callto" URL-ove

en: The handler for "ghelp" URLs
hr: Rukovatelj za "ghelp" URL-ove

en: The handler for "h323" URLs
hr: Rukovatelj za "h323" URL-ove

en: The handler for "http" URLs
hr: Rukovatelj za "http" URL-ove

en: The handler for "https" URLs
hr: Rukovatelj za "https" URL-ove

en: The handler for "info" URLs
hr: Rukovatelj za "info" URL-ove

en: The handler for "mailto" URLs
hr: Rukovatelj za "mailto" URL-ove

en: The handler for "man" URLs
hr: Rukovatelj za "man" URL-ove

en: The handler for "trash" URLs
hr: Rukovatelj za "trash" URL-ove

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "aim" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "callto" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "callto" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ghelp" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "ghelp" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "h323" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "h323" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "http" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "http" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "https" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "https" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "info" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "info" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "mailto" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "mailto" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "man" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "man" URL-ovima.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "trash" URLs.
hr: Istina ako naredba specificirana u "command" ključu treba rukovati "trash" URL-ovima.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
hr: Istina ako naredba koja se koristi za rukovanje ovim tipom URL-a, treba biti pokrenuta u terminalu.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "aim" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "callto" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "callto" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "ghelp" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "ghelp" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "h323" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "h323" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "http" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "http" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "https" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "https" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "info" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "info" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "mailto" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "mailto" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "man" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "man" URL-ovima.

en: Whether the specified command should handle "trash" URLs
hr: Treba li specificirana naredba rukovati "trash" URL-ovima.

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
hr: Zarezima odvojena lista DNS-SD domena koje trebaju biti vidljive u "network:///" lokaciji.

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
hr: Dodatne domene u kojima se traže DNS-SD usluge

en: How to display local DNS-SD service
hr: Kako prikazati lokalne DNS-SD usluge

en: Possible values are "merged", "separate" and "disabled".
hr: Ispravne vrijednosti su "spojeno", "odvojeno" i "onemogućeno".

en: Authenticate proxy server connections
hr: Provjerite vjerodostojnost veze prema proxy poslužitelju

en: Automatic proxy configuration URL
hr: Automatska po postavljanje proxy URL-a

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP over the Internet.
hr: Omogućava postavljanje proxy-a kod pristupa http protokolom prema internetu.

en: FTP proxy host name
hr: Ime FTP proxy računala

en: HTTP proxy host name
hr: Ime HTTP proxy računala

en: HTTP proxy password
hr: Lozinka za HTTP proxy

en: HTTP proxy username
hr: Ime korisnika HTTP proxy-a

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by "/system/http_proxy/authentication_user" and "/system/http_proxy/authentication_password".
hr: Ako je "točno", tada veze na proxy poslužitelj zahtijevaju provjeru vjerodostojnosti. Kombinacija ime_korisnika/lozinka je definirana u datotekama "/system/http_proxy/authentication_user" i "/system/http_proxy/authentication_password".

en: Non-proxy hosts
hr: Računala bez proxy-a

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
hr: Lozinka za prolazak provjere vjerodostojnosti kod korištenja http proxy-a.

en: Proxy configuration mode
hr: Način postavljanja proxy-a

en: SOCKS proxy host name
hr: Spaja ime proxy računala

en: SOCKS proxy port
hr: Spaja proxy port

en: Secure HTTP proxy host name
hr: Ime računala sigurnog http proxy-a

en: Secure HTTP proxy port
hr: Port sigurnog http proxy-a

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are "none", "manual", "auto".
hr: Označite način postavljanja proxy-a. Podržane vrijednosti su "bez", "ručno", "automatsko"

en: The machine name to proxy FTP through.
hr: Naziv računala s FTP proxy-em.

en: The machine name to proxy HTTP through.
hr: Naziv računala s HTTP proxy-em.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
hr: Naziv računala sa sigurnim HTTP proxy-em.

en: The machine name to proxy socks through.
hr: Naziv računala s proxy utičnicama.

en: The port on the machine defined by "/system/http_proxy/host" that you proxy through.
hr: Port na računalu je određen u datoteci /system/http_proxy/host računala s proxy-em.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/ftp_host" that you proxy through.
hr: Port na računalu je određen u datoteci /system/proxy/ftp_host računala s proxy-em.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/secure_host" that you proxy through.
hr: Port na računalu je određen u datoteci /system/proxy/secure_host računala s proxy-em.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/socks_host" that you proxy through.
hr: Port na računalu je određen u datoteci /system/proxy/socks_host računala s proxy-em.

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
hr: Ovaj ključ sadrži popis računala koji su direktno povezani, radije nego pomoću proxy-a (ako je uopće uključen). Vrijednosti mogu biti nazivi računala, domene (koristeći početne zamjenske znakove kao *.foo.com), IP adrese računala (obje IPv4 i IPv6) i mrežne adrese s mrežnim maskama (npr. 192.168.0.0/24).

en: URL that provides proxy configuration values.
hr: URL koji omogućuje postavljanje vrijednosti proxy-a

en: Use HTTP proxy
hr: Koristi HTTP proxy

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
hr: Korisničko ime koje treba proći provjeru vjerodostojnosti kod http proxy-a.

en: SMB workgroup
hr: Radna grupa SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
hr: Radna grupa ili domena Windows umrežavanja, koje je korisnik član. Kako bi nova radna grupa došla do izražaja korisnik će se možda morati odjaviti i ponovno prijaviti u sustav.
