Gnome-vfs - en to li translation catalogue (66 entries)

en: %s:%d contains NUL characters.
li: %s:%d haet NULL-teikes.

en: %s:%d contains no method name.
li: %s:%d haet geine metoodnaam.

en: %s:%d contains no module name.
li: %s:%d haet geine modulenaam.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
li: Kóngfiggerasiebesjtandj '%s' woor neet gevónje: %s

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
li: Kèn gein piep aanmake veur GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
li: Ónbekènd taaktiep %u

en: Operation stopped
li: Operasie gesjtop

en: Could not parse: %s
li: Kós neet verwirke: %s

en: More parsing errors will be ignored.
li: Mie verwirkingsfaelers waere genegeerd.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
li: Geine faeler

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
li: Besjtandj neet gevónje

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
li: Algemeine faeler

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
li: Interne faeler

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
li: Óngeljige paramaeters

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
li: Neet-gesjtiepde operasie

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
li: I/O-faeler

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
li: Data versjangeleerd

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
li: Óngeljig formaat

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
li: Sjlechte besjtandj-handle

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
li: Besjtandj te groet

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
li: Gein ruumde vrie op 't apperaat

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
li: Allein-laeze besjtandjsysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
li: Óngeljige URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
li: Besjtandj neet aope

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
li: Óngeljige äöpeningsmodus

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
li: Toegank verbaoje

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
li: Teväöl aope besjtenj

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
li: ènj van besjtandj

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
li: Gein map

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
li: Operasie is baezig

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
li: Operasie óngerbraoke

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
li: Besjtandj besjteit al

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
li: Circulaere koppelinge gevónje

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
li: Operasie neet toegesjtange

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
li: Is ein map

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
li: Neet genóg ónthaud

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
li: Mesjien neet gevónje

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
li: Mesjiennaam is neet geljig

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
li: Mesjien haet gein adres

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
li: Inlogge neet gelök

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
li: Operasie aafgebraoke

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
li: Map is in gebroek

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
li: Map is neet laeg

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
li: Teväöl koppelinge

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
li: Allein-laeze besjtandjsysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
li: Neet op 'tzelfde besjtandjsysteem

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
li: Naam te lank

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
li: Deens is neet besjikbaar

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
li: Verzeuk maak gegaeves van de deens achterhaold

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
li: Protokolfaeler

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
li: Kós de huid-browser neet vènje

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
li: Gein sjtanderdaksie gedefinieerd

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
li: Gein aksie veur URL sjema

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
li: Faeler bie analysere opdrachregel

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
li: Faeler bie sjtarte opdrach

en: Unknown error
li: Ónbekènde faeler

en: %.1f MB
li: %.1f Mb

en: %.1f GB
li: %.1f Gb

en:  (invalid Unicode)
li:  (óngeljige Unicode)

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
li: Ónbekènde GnomeVFSSeekPosition %d

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
li: Gein geljig insjtèllingebesjtandj gevónje in %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
li: Gebroek de %s omgaevingsvarrejabele veur ein angere lokasie op te gaeve.

en: Standard Moniker factory
li: Sjtanderd Monikerfebrik

en: file MonikerExtender
li: Besjtandj MonikerExtender

en: generic Gnome VFS moniker
li: Algemeine Gnome VFS moniker

en: generic file moniker
li: Algemeine besjtandjmoniker
