gnome-vfs - en to pl translation catalogue (274 entries)

en: ISO 9660 Volume
pl: Wolumin ISO 9660

en: %s:%u contains NUL characters.
pl: %s:%u zawiera puste znaki.

en: %s:%u contains no method name.
pl: %s:%u nie zawiera nazwy metody.

en: %s:%u has no options endmarker.
pl: %s:%u nie zawiera znacznika końca opcji.

en: %s:%u has unknown options %s.
pl: %s:%u zawiera nieznane opcje %s.

en: %s:%u contains no module name.
pl: %s:%u nie zawiera nazwy modułu.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
pl: Nie odnaleziono pliku konfiguracyjnego `%s': %s

note: stop parsing if we failed
en: %s:%d aborted parsing.
pl: %s:%d przerwane przetwarzanie.

en: AFFS Volume
pl: Wolumin AFFS

en: AFS Network Volume
pl: Sieciowy wolumin AFS

en: Auto-detected Volume
pl: Automatycznie wykryty wolumin

en: Btrfs Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa Btrfs

en: CD-ROM Drive
pl: Napęd CD-ROM

en: CD Digital Audio
pl: CD z dźwiękiem cyfrowym

en: Hardware Device Volume
pl: Wolumin napędu dysku twardego

en: EncFS Volume
pl: Wolumin EncFS

en: eCryptfs Volume
pl: Wolumin eCryptfs

en: Ext2 Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa Ext2

en: Ext3 Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa Ext3

en: Ext4 Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa Ext4

en: MSDOS Volume
pl: Wolumin MSDOS

en: BSD Volume
pl: Wolumin BSD

en: FUSE Volume
pl: Wolumin FUSE

en: MacOS Volume
pl: Wolumin MacOS

en: CDROM Volume
pl: Wolumin CDROM

en: Hsfs CDROM Volume
pl: Wolumin CDROM Hsfs

en: JFS Volume
pl: Wolumin JFS

en: Windows NT Volume
pl: Wolimin Windows NT

en: System Volume
pl: Wolumin systemu

en: Memory Volume
pl: Wolumin pamięci

en: Minix Volume
pl: Wolumin Miniksa

en: NFS Network Volume
pl: Wolumin sieciowy NFS

en: NILFS Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa NILFS

en: Netware Volume
pl: Wolumin Netware

en: Reiser4 Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa Reiser4

en: ReiserFS Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa ReiserFS

en: Windows Shared Volume
pl: Wolumin współdzielony Windows

en: SuperMount Volume
pl: Wolumin SuperMount

en: DVD Volume
pl: Wolumin DVD

en: Solaris/BSD Volume
pl: Wolumin Solaris/BSD

en: Udfs Solaris Volume
pl: Wolumin Solarisa Udfs

en: Pcfs Solaris Volume
pl: Wolumin Solarisa Pcfs

en: Sun SAM-QFS Volume
pl: Wolumin Sun SAM-QFS

en: Temporary Volume
pl: Wolumin tymczasowy

en: Enhanced DOS Volume
pl: Ulepszony wolumin DOS

en: Windows VFAT Volume
pl: Wolumin Windows VFAT

en: Xenix Volume
pl: Wolumin Xeniksa

en: XFS Linux Volume
pl: Wolumin Linuksa XFS

en: XIAFS Volume
pl: Wolumin XIAFS

en: CIFS Volume
pl: Wolumin CIFS

en: Unknown
pl: Nieznany

en: %s Volume
pl: Wolumin %s

en: %s/%s Drive
pl: Napęd %s/%s

en: %s Drive
pl: Napęd %s

en: Floppy Drive
pl: Stacja dyskietek

en: Compact Flash Drive
pl: Czytnik Compact Flash

en: Memory Stick Drive
pl: Czytnik Memory Stick

en: Smart Media Drive
pl: Czytnik Smart Media

en: SD/MMC Drive
pl: Czytnik SD/MMC

en: Zip Drive
pl: Napęd ZIP

en: Jaz Drive
pl: Napęd Jaz

en: Pen Drive
pl: Klucz USB

en: %s %s Music Player
pl: Odtwarzacz muzyczny %s %s

en: %s %s Digital Camera
pl: Aparat cyfrowy %s %s

en: Drive
pl: Napęd

en: External %s
pl: Zewnętrzny %s

en: CD-ROM Disc
pl: Płyta CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
pl: Czysta płyta CD-R

en: CD-R Disc
pl: Płyta CD-R

en: Blank CD-RW Disc
pl: Czysta płyta CD-RW

en: CD-RW Disc
pl: Płyta CD-RW

en: DVD-ROM Disc
pl: Płyta DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
pl: Czysta płyta DVD-RAM

en: DVD-RAM Disc
pl: Płyta DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
pl: Czysta płyta DVD-R

en: DVD-R Disc
pl: Płyta DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
pl: Czysta płyta DVD-RW

en: DVD-RW Disc
pl: Płyta DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
pl: Czysta płyta DVD+R

en: DVD+R Disc
pl: Dysk DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
pl: Czysta płyta DVD+RW

en: DVD+RW Disc
pl: Płyta DVD+RW

en: Audio Disc
pl: Płyta audio

en: %s Removable Volume
pl: Usuwalny wolumin %s

en: Volume
pl: Wolumin

en: Unknown operation type %u
pl: Nieznany rodzaj operacji %u

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
pl: Nie można utworzyć potoku dla GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
pl: Nieznany typ zadania %u

en: Operation stopped
pl: Zatrzymano operację

en: Deprecated function.  User modifications to the MIME database are no longer supported.
pl: Przestarzała funkcja. Modyfikacje przez użytkownika bazy MIME nie są więcej obsługiwane.

en: Could not parse: %s
pl: Nie można przeanalizować: %s

en: More parsing errors will be ignored.
pl: Kolejne błędy składniowe zostaną zignorowane.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
pl: Bez błędu

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
pl: Nie odnaleziono pliku

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
pl: Błąd ogólny

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
pl: Niepoprawne parametry

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
pl: Nieobsługiwana operacja

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
pl: Błąd We/Wy

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
pl: Uszkodzone dane

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
pl: Niepoprawny format

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
pl: Nieprawidłowy uchwyt pliku

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
pl: Za duży plik

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
pl: Brak miejsca na urządzeniu

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
pl: System plików tylko do odczytu

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
pl: Niepoprawny URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
pl: Nie otwarto pliku

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
pl: Niepoprawny tryb otwarcia

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
pl: Brak dostępu

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
pl: Za dużo otwartych plików

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
pl: Koniec pliku

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
pl: To nie katalog

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
pl: Operacja w toku

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
pl: Operacja przerwana

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
pl: Plik istnieje

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
pl: Wystąpiły zapętlone dowiązania

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
pl: Niedozwolona operacja

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
pl: Jest katalogiem

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
pl: Brak pamięci

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
pl: Nie odnaleziono komputera

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
pl: Nieprawidłowa nazwa komputera

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
pl: Komputer nie posiada adresu

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
pl: Zalogowanie nie powiodło się

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
pl: Anulowano operację

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
pl: Katalog zajęty

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
pl: Katalog nie jest pusty

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
pl: Za dużo dowiązań

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
pl: System plików tylko do odczytu

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
pl: To nie ten sam system plików

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
pl: Za długa nazwa

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
pl: Usługa nie jest dostępna

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
pl: Żądanie unieważnia dane usługi

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
pl: Błąd protokołu

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
pl: Nie można odnaleźć głównego serwera listy przeglądania

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
pl: Nie przypisano domyślnej akcji

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
pl: Brak obsługi dla schematu URL

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
pl: Błąd składni lini poleceń

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
pl: Błąd podczas uruchamiania polecenia

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
pl: Przekroczono czas oczekiwania

note: GNOME_VFS_ERROR_NAMESERVER
en: Nameserver error
pl: Błąd serwera nazw

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
pl: Zasób jest zablokowany

note: GNOME_VFS_ERROR_DEPRECATED_FUNCTION
en: Function call deprecated
pl: Przestarzałe wywołanie funkcji

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
pl: Niepoprawna nazwa pliku

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_SYMBOLIC_LINK
en: Not a symbolic link
pl: Nie jest dowiązaniem symbolicznym

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: %u byte | %u bytes
pl[0]: %u bajt
pl[1]: %u bajty
pl[2]: %u bajtów

en:  (invalid Unicode)
pl:  (niepoprawny Unikod)

en: Floppy
pl: Dyskietka

en: Disk
pl: Dysk

en: USB Drive
pl: Napęd USB

en: IEEE1394 Drive
pl: Napęd IEEE1394

en: Camera
pl: Aparat

en: Root Volume
pl: Wolumin główny

en: Audio CD
pl: Płyta CD audio

en: Unknown volume
pl: Nieznany wolumin

en: Network server
pl: Serwer sieciowy

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
pl: Nie można zamontować napędu dyskietek. Prawdopodobnie brak jest dyskietki w napędzie.

note: All others
en: Unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
pl: Nie można zamontować woluminu. Prawdopodobnie brak nośnika w napędzie.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
pl: Nie można zamontować napędu dyskietek. Prawdopodobnie dyskietka jest zapisana w formacie, którego nie można zamontować.

note: Probably a wrong password
en: Unable to mount the volume. If this is an encrypted drive, then the wrong password or key was used.
pl: Nie można zamontować woluminu. Jeżeli jest to zaszyfrowany napęd, mogło zostać użyte złe hasło lub klucz.

en: Unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
pl: Nie można zamontować wybranego woluminu. Prawdopodobnie wolumin jest zapisany w formacie, którego nie można zamontować.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
pl: Nie można zamontować wybranego napędu dyskietek.

en: Unable to mount the selected volume.
pl: Nie można zamontować wybranego woluminu.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
pl: Nie można odmontować wybranego woluminu. Wolumin jest w użyciu przez jeden lub więcej programów.

en: Unable to unmount the selected volume.
pl: Nie można odmontować wybranego woluminu.

en: Failed to read data from child process %d (%s)
pl: Nie można czytać danych z procesu potomnego %d (%s)

en: Couldn't run mount process in a pty
pl: Nie można uruchomić procesu mount w pty

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
pl: Nieoczekiwany błąd w select() podczas odczytu danych z procesu potomnego (%s)

en: Couldn't send password to mount process.
pl: Nie można przesłać hasła do procesu mount.

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
pl: Nieoczekiwany błąd w waitpid() (%s)

en: Failed to start command
pl: Niepowodzenie przy uruchomieniu polecenia

en: Unable to eject media
pl: Nie można wysunąć nośnika

en: Unable to unmount connected server
pl: Nie można odmontować podłączonego serwera

en: Network
pl: Sieć

en: Home
pl: Początek

en: Filesystem
pl: System plików

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
pl: Nieznana wartość %d GnomeVFSSeekPosition

en: Windows Network
pl: Sieć Windows

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
pl: Nieznany identyfikator zdalnego komputera (%s).

en: This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
pl: Taka sytuacja występuje podczas pierwszego logowania.
    
    Identyfikator wysłany przez zdalny komputer to %s. Jeżeli chcesz się upewnić, że kontynuowanie jest bezpieczne, skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Log In Anyway
pl: Zaloguj mimo tego

en: Cancel Login
pl: Przerwij logowanie

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
pl: Nie odnaleziono poprawnego pliku z ustawieniami pod %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
pl: Aby określić inne położenie, użyj zmiennej środowiskowej %s.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
pl: Pośrednik sieciowy HTTP wymaga zalogowania.

en: You must log in to access "%s".
    %s
pl: Należy się zalogować aby mieć dostęp do "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
pl: Hasło zostanie przesłane w postaci niezaszyfrowanej.

en: Your password will be transmitted encrypted.
pl: Hasło zostanie przesłane w postaci zaszyfrowanej.

en: You must log in to access %s domain %s
pl: Należy się zalogować aby uzyskać dostęp do %s domeny %s

en: You must log in to access %s
pl: Należy się zalogować aby uzyskać dostęp do %s

en: Default component viewer application
pl: Domyślna aplikacja przeglądarki komponentów

en: Default terminal application
pl: Domyślna aplikacja terminala

en: Exec argument for default terminal
pl: Argument uruchamiania dla domyślnego terminala

en: The application to use for viewing files that require a component to view them. The parameter %s will be replaced by the file's URIs, the parameter %c will be replaced by the component IID.
pl: Aplikacja używana do przeglądania plików wymagająca komponentu do ich obejrzenia. Parametr %s zostanie zastąpiony przez URI pliku, parametr %c zostanie zastąpiony poprzez IID komponentu.

en: The default terminal application to use for applications that require a terminal.
pl: Domyślna aplikacja terminala używana dla aplikacji wymagającej terminala.

en: The exec argument to use for the default terminal application.
pl: Argument uruchomienia używany dla domyślnej aplikacji terminala.

en: Run the command in a terminal
pl: Uruchomienie polecenia w terminalu

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "aim".

en: The command used to handle "callto" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "callto".

en: The command used to handle "ghelp" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "ghelp".

en: The command used to handle "h323" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "h323".

en: The command used to handle "http" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "http".

en: The command used to handle "https" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "https".

en: The command used to handle "info" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "info".

en: The command used to handle "mailto" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "mailto".

en: The command used to handle "man" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "man".

en: The command used to handle "trash" URLs, if enabled.
pl: Jeżeli włączone, polecenie używane do obsługi adresów URL typu "trash".

en: The handler for "aim" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "aim"

en: The handler for "callto" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "callto"

en: The handler for "ghelp" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "ghelp"

en: The handler for "h323" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "h323"

en: The handler for "http" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "http"

en: The handler for "https" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "https"

en: The handler for "info" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "info"

en: The handler for "mailto" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "mailto"

en: The handler for "man" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "man"

en: The handler for "trash" URLs
pl: Obsługa adresu URL typu "trash"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "aim".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "callto" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "callto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ghelp" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "ghelp".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "h323" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "h323".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "http" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "http".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "https" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "https".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "info" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "info".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "mailto" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "mailto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "man" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "man".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "trash" URLs.
pl: Określa, czy program podany w kluczu "command" ma obsługiwać adresy URL typu "trash".

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
pl: Określa, czy program obsługujący ten typ adresu URL powinien być uruchomiony w terminalu.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "aim"

en: Whether the specified command should handle "callto" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "callto"

en: Whether the specified command should handle "ghelp" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "ghelp"

en: Whether the specified command should handle "h323" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "h323"

en: Whether the specified command should handle "http" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "http"

en: Whether the specified command should handle "https" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "https"

en: Whether the specified command should handle "info" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "info"

en: Whether the specified command should handle "mailto" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "mailto"

en: Whether the specified command should handle "man" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "man"

en: Whether the specified command should handle "trash" URLs
pl: Określa, czy podane polecenie ma obsługiwać adresy URL typu "trash"

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
pl: Lista oddzielonych przecinkami domen DNS-SD, które powinny być widoczne w położeniu "network:///".

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
pl: Dodatkowe domeny do wyszukiwania usług DNS-SD

en: How to display local DNS-SD service
pl: Sposób wyświetlania lokalnych usług DNS-SD

en: Possible values are "merged", "separate" and "disabled".
pl: Dopuszczalne wartości to "merged" (połączone), "separate" (oddzielne) oraz "disabled" (wyłączone).

en: Authenticate proxy server connections
pl: Uwierzytelnianie połączeń do serwera pośredniczącego

en: Automatic proxy configuration URL
pl: Adres URL automatycznej konfiguracji pośrednika

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP over the Internet.
pl: Włącza ustawienia pośrednika podczas próby dostępu HTTP za pośrednictwem Internetu.

en: FTP proxy host name
pl: Nazwa komputera pośrednika FTP

en: FTP proxy port
pl: Port pośrednika FTP

en: HTTP proxy host name
pl: Nazwa komputera pośrednika HTTP

en: HTTP proxy password
pl: Hasło pośrednika HTTP

en: HTTP proxy port
pl: Port pośrednika HTTP

en: HTTP proxy username
pl: Nazwa użytkownika pośrednika HTTP

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by "/system/http_proxy/authentication_user" and "/system/http_proxy/authentication_password".
pl: Jeżeli ustawione, połączenia do serwera pośredniczącego wymagają uwierzytelniania. Lista rozwijana użytkownik/hasło jest zdefiniowana przez "/system/http_proxy/authentication_user" oraz "/system/http_proxy/authentication_password".

en: Non-proxy hosts
pl: Komputery bez pośrednika

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
pl: Hasło podawane przy uwierzytelnieniu podczas wykonywania operacji pośredniczących HTTP.

en: Proxy configuration mode
pl: Tryb konfiguracji pośrednika

en: SOCKS proxy host name
pl: Nazwa komputera pośrednika gniazd

en: SOCKS proxy port
pl: Port pośrednika gniazd

en: Secure HTTP proxy host name
pl: Nazwa komputera pośrednika HTTP

en: Secure HTTP proxy port
pl: Port pośrednika bezpiecznego połączenia HTTP

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are "none", "manual", "auto".
pl: Wybierz tryb konfiguracji pośrednika. Obsługiwanymi wartościami są "none" (brak konfiguracji), "manual" (ręczna), "auto" (automatyczna).

en: The machine name to proxy FTP through.
pl: Nazwa maszyny pośredniczącej protokół FTP.

en: The machine name to proxy HTTP through.
pl: Nazwa maszyny pośredniczącej protokół HTTP.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
pl: Nazwa maszyny pośredniczącej protokół SHTTP.

en: The machine name to proxy socks through.
pl: Nazwa maszyny stanowiącej pośrednika dla mechanizmu gniazd.

en: The port on the machine defined by "/system/http_proxy/host" that you proxy through.
pl: Port komputera określonego przez "/system/http_proxy/host", będący pośrednikiem dla ruchu sieciowego.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/ftp_host" that you proxy through.
pl: Port komputera określonego przez "/system/proxy/ftp_host", będący pośrednikiem dla ruchu sieciowego.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/secure_host" that you proxy through.
pl: Port komputera określonego przez "/system/proxy/secure_host", będący pośrednikiem dla ruchu sieciowego.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/socks_host" that you proxy through.
pl: Port komputera określonego przez "/system/proxy/socks_host", będącego pośrednikiem dla ruchu sieciowego.

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
pl: Ten klucz zawiera listę komputerów, które są połączone bezpośrednio, nie zaś przez pośrednika (jeśli jest aktywny). Wartościami mogą być nazwy komputerów, domeny (z użyciem sekwencji specjalnych takich jak *.foo.com), adresy IP (zarówno IPv4 jak i IPv6) oraz adresy sieciowe z maską sieci (np. 192.168.0.0/24).

en: URL that provides proxy configuration values.
pl: URL udostępniający wartości konfiguracyjne pośrednika.

en: Use HTTP proxy
pl: Użycie pośrednika HTTP

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
pl: Nazwa użytkownika przekazywana do uwierzytelnienia podczas operacji pośredniczenia http.

en: SMB workgroup
pl: Grupa robocza SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
pl: Grupa robocza Windows lub domena do której należy użytkownik. Aby nowa grupa odniosła pełny skutek, użytkownik może potrzebować wylogować się i zalogować ponownie.
