gnome-vfs - en to sk translation catalogue (273 entries)

en: ISO 9660 Volume
sk: Zväzok ISO 9660

en: %s:%u contains NUL characters.
sk: %s:%u obsahuje znaky NUL.

en: %s:%u contains no method name.
sk: %s:%u neobsahuje názov metódy.

en: %s:%u has no options endmarker.
sk: %s:%u neobsahuje koncovú značku volieb.

en: %s:%u has unknown options %s.
sk: %s:%u obsahuje neznáme voľby %s.

en: %s:%u contains no module name.
sk: %s:%u neobsahuje názov modulu.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
sk: Konfiguračný súbor '%s' nebol nájdený: %s

note: stop parsing if we failed
en: %s:%d aborted parsing.
sk: %s:%d analýza zlyhala.

en: AFFS Volume
sk: Zväzok AFFS

en: AFS Network Volume
sk: Sieťový zväzok AFS

en: Auto-detected Volume
sk: Automaticky určený zväzok

en: Btrfs Linux Volume
sk: Linuxový zväzok Btrfs

en: CD-ROM Drive
sk: Mechanika CD-ROM

en: CD Digital Audio
sk: Zvukové CD

en: Hardware Device Volume
sk: Zväzok hardvérového zariadenia

en: EncFS Volume
sk: Zväzok EncFS

en: eCryptfs Volume
sk: Zväzok eCryptfs

en: Ext2 Linux Volume
sk: Linuxový zväzok Ext2

en: Ext3 Linux Volume
sk: Linuxový zväzok Ext3

en: Ext4 Linux Volume
sk: Linuxový zväzok Ext4

en: MSDOS Volume
sk: Zväzok MSDOS

en: BSD Volume
sk: Zväzok BSD

en: FUSE Volume
sk: Zväzok FUSE

en: MacOS Volume
sk: Zväzok MacOS

en: CDROM Volume
sk: Zväzok CDROM

en: Hsfs CDROM Volume
sk: Zväzok Hsfs CDROM

en: JFS Volume
sk: Zväzok JFS

en: Windows NT Volume
sk: Zväzok Windows NT

en: System Volume
sk: Systémový zväzok

en: Memory Volume
sk: Pamäťový zväzok

en: Minix Volume
sk: Zväzok Minix

en: NFS Network Volume
sk: Sieťový zväzok NFS

en: NILFS Linux Volume
sk: Linuxový zväzok NILFS

en: Netware Volume
sk: Zväzok Netware

en: Reiser4 Linux Volume
sk: Linuxový zväzok Reiser4

en: ReiserFS Linux Volume
sk: Linuxový zväzok ReiserFS

en: Windows Shared Volume
sk: Zdieľaný zväzok Windows

en: SuperMount Volume
sk: Zväzok SuperMount

en: DVD Volume
sk: Zväzok DVD

en: Solaris/BSD Volume
sk: Zväzok Solaris/BSD

en: Udfs Solaris Volume
sk: Zväzok Solaris Udfs

en: Pcfs Solaris Volume
sk: Zväzok Solaris Pcfs

en: Sun SAM-QFS Volume
sk: Zväzok Sun SAM-QFS

en: Temporary Volume
sk: Dočasný zväzok

en: Enhanced DOS Volume
sk: Rozšírený zväzok DOS

en: Windows VFAT Volume
sk: Zväzok Windows VFAT

en: Xenix Volume
sk: Zväzok Xenix

en: XFS Linux Volume
sk: Linuxový zväzok XFS

en: XIAFS Volume
sk: Zväzok XIAFS

en: CIFS Volume
sk: Zväzok CIFS

en: Unknown
sk: Neznámy

en: %s Volume
sk: Zväzok %s

en: %s/%s Drive
sk: Mechanika %s/%s

en: %s Drive
sk: Mechanika %s

en: Floppy Drive
sk: Disketová mechanika

en: Compact Flash Drive
sk: Mechanika Compact Flash

en: Memory Stick Drive
sk: Mechanika Memory Stick

en: Smart Media Drive
sk: Mechanika Smart Media

en: SD/MMC Drive
sk: Mechanika SD/MMC

en: Zip Drive
sk: Mechanika Zip

en: Jaz Drive
sk: Mechanika Jaz

en: Pen Drive
sk: Mechanika Pen

en: %s %s Music Player
sk: Prehrávač hudby %s %s

en: %s %s Digital Camera
sk: Digitálny fotoaparát %s %s

en: Drive
sk: Mechanika

en: External %s
sk: Externá %s

en: CD-ROM Disc
sk: Disk CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
sk: Čistý disk CD-R

en: CD-R Disc
sk: Disk CD-R

en: Blank CD-RW Disc
sk: Čistý disk CD-RW

en: CD-RW Disc
sk: Disk CD-RW

en: DVD-ROM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
sk: Čistý disk DVD-RAM

en: DVD-RAM Disc
sk: Disk DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
sk: Čistý disk DVD-R

en: DVD-R Disc
sk: Disk DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
sk: Čistý disk DVD-RW

en: DVD-RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
sk: Čistý disk DVD+R

en: DVD+R Disc
sk: Disk DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
sk: Čistý disk DVD+RW

en: DVD+RW Disc
sk: Disk DVD+RW

en: Audio Disc
sk: Zvukový disk

en: %s Removable Volume
sk: Výmenný zväzok %s

en: Volume
sk: Zväzok

en: Unknown operation type %u
sk: Neznámy typ operácie %u

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
sk: Nemožno vytvoriť rúru pre otvorenie GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
sk: Neznámy druh úlohy %u

en: Operation stopped
sk: Operácia zastavená

en: Deprecated function.  User modifications to the MIME database are no longer supported.
sk: Zastaralá funkcia.  Používateľské zmeny MIME databázy už nie sú podporované.

en: Could not parse: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať: %s

en: More parsing errors will be ignored.
sk: Ďalšie chyby analýzy budú ignorované.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
sk: Bez chyby

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
sk: Súbor nenájdený

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
sk: Všeobecná chyba

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
sk: Interná chyba

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
sk: Neplatné parametre

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
sk: Nepodporovaná operácia

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
sk: V/V chyba

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
sk: Poškodené dáta

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
sk: Neplatný formát

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
sk: Chybný handle súboru

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
sk: Príliš veľký súbor

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
sk: Nedostatok miesta na zariadení

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
sk: Súborový systém len pre čítanie

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
sk: Neplatné URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
sk: Neotvorený súbor

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
sk: Mód otvorenia neplatný

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
sk: Príliš veľa otvorených súborov

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
sk: Koniec súboru

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
sk: Nie je priečinok

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
sk: Operácia prebieha

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
sk: Operácia prerušená

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
sk: Súbor existuje

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
sk: Vyskytli sa cyklické odkazy

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
sk: Nedovolená operácia

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
sk: Je priečinok

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
sk: Nedostatok pamäti

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
sk: Hostiteľ nenájdený

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
sk: Neplatné meno hostiteľa

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
sk: Hostiteľ nemá adresu

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
sk: Zlyhalo prihlásenie

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
sk: Operácia zrušená

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
sk: Priečinok zaneprázdnený

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
sk: Priečinok nie je prázdny

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
sk: Príliš veľa odkazov

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
sk: Súborový systém len pre čítanie

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
sk: Nie je na rovnakom súborovom systéme

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
sk: Názov príliš dlhý

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
sk: Služba nie je k dispozícii

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
sk: Požiadavka zneplatňuje dáta služby

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
sk: Chyba protokolu

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
sk: Nepodarilo sa nájsť hlavný prehliadač

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
sk: Nedefinovaná žiadna štandardná akcia

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
sk: Pre URL schému nie je ovládací program

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
sk: Chyba pri analýze príkazového riadku

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
sk: Chyba pri spúšťaní príkazu

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
sk: Čas vypršal

note: GNOME_VFS_ERROR_NAMESERVER
en: Nameserver error
sk: Chyba menného servera

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
sk: Prostriedok je uzamknutý

note: GNOME_VFS_ERROR_DEPRECATED_FUNCTION
en: Function call deprecated
sk: Volanie funkcie je zastaralá

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
sk: Neplatný názov súboru

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_SYMBOLIC_LINK
en: Not a symbolic link
sk: Nie je symbolický odkaz

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: %u byte | %u bytes
sk[0]: %u bajtov
sk[1]: %u bajt
sk[2]: %u bajty

en:  (invalid Unicode)
sk:  (neplatný kód Unicode)

en: Floppy
sk: Disketa

en: USB Drive
sk: Mechanika USB

en: IEEE1394 Drive
sk: Mechanika IEEE1394

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Root Volume
sk: Koreňový zväzok

en: Audio CD
sk: Zvukové CD

en: Unknown volume
sk: Neznámy zväzok

en: Network server
sk: Sieťový server

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
sk: Nepodarilo sa pripojiť disketu. Možno v mechanike žiadna nie je.

note: All others
en: Unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
sk: Nepodarilo sa pripojiť zväzok. Možno v mechanike nie je médium.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
sk: Nepodarilo sa pripojiť disketu. Disketa asi nie je v podporovanom formáte.

note: Probably a wrong password
en: Unable to mount the volume. If this is an encrypted drive, then the wrong password or key was used.
sk: Nepodarilo sa pripojiť zväzok. Ak je tento zväzok zašifrovaný, bolo použité nesprávne heslo alebo kľúč.

en: Unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
sk: Nepodarilo sa pripojiť zadaný zväzok. Zväzok asi nie je v podporovanom formáte.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
sk: Nepodarilo sa pripojiť zadanú disketu.

en: Unable to mount the selected volume.
sk: Nepodarilo sa pripojiť zadaný disk.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
sk: Nepodarilo sa odpojiť zadaný zväzok. Zväzok je používaný jedným alebo viacerými programami.

en: Unable to unmount the selected volume.
sk: Nepodarilo sa odpojiť zadaný zväzok.

en: Failed to read data from child process %d (%s)
sk: Čítanie údajov z procesu potomka %d zlyhalo (%s)

en: Couldn't run mount process in a pty
sk: Proces mount nemohol byť spustený v pty

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
sk: Neočakávaná chyba v select() pri čítaní údajov z procesu potomka (%s)

en: Couldn't send password to mount process.
sk: Nepodarilo sa poslať heslo do procesu mount.

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
sk: Neočakávaná chyba vo waitpid() (%s)

en: Failed to start command
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz

en: Unable to eject media
sk: Nepodarilo sa vysunúť médium

en: Unable to unmount connected server
sk: Nepodarilo sa odpojiť pripojený server

en: Network
sk: Sieť

en: Home
sk: Domovský priečinok

en: Filesystem
sk: Systém súborov

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
sk: Neznáma GnomeVFSSeekPosition %d

en: Windows Network
sk: Sieť Windows

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
sk: Totožnosť vzdialeného počítača (%s) je neznáma.

en: This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sk: Toto sa stane pri prvom prihlásení k počítaču.
    
    Totožnosť odoslaná vzdialeným počítačom je %s. Ak chcete mať absolútnu istotu, že je bezpečné pokračovať, kontaktujte správcu systému.

en: Log In Anyway
sk: Aj tak sa prihlásiť

en: Cancel Login
sk: Zrušiť prihlásenie

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
sk: Nepodarilo sa nájsť platný súbor s nastavením v %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
sk: Pre zadanie iného umiestnenia použite premennú prostredia %s.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
sk: Vaše HTTP proxy vyžaduje vaše prihlásenie.

en: You must log in to access "%s".
    %s
sk: Aby ste mohli pristupovať k "%s", musíte sa prihlásiť.
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
sk: Vaše heslo bude prenesené nezašifrované.

en: Your password will be transmitted encrypted.
sk: Vaše heslo bude prenesené zašifrované.

en: You must log in to access %s domain %s
sk: Aby ste mohli pristupovať k %s domény %s, musíte sa prihlásiť

en: You must log in to access %s
sk: Aby ste mohli pristupovať k %s, musíte sa prihlásiť

en: Default component viewer application
sk: Štandardná aplikácia prehliadača súčastí

en: Default terminal application
sk: Štandardná aplikácia terminálu

en: Exec argument for default terminal
sk: Argument spustenia pre štandardný terminál

en: The application to use for viewing files that require a component to view them. The parameter %s will be replaced by the file's URIs, the parameter %c will be replaced by the component IID.
sk: Aplikácia používaná pre zobrazenie súborov, ktoré vyžadujú nejakú súčasť pre zobrazenie. Parameter %s bude nahradený URI súborov, parameter %c bude nahradený IID súčasti.

en: The default terminal application to use for applications that require a terminal.
sk: Štandardná aplikácia terminálu používaná pre aplikácie, ktoré vyžadujú terminál.

en: The exec argument to use for the default terminal application.
sk: Parameter používaný pri spúšťaní štandardnej aplikácie terminálu.

en: Run the command in a terminal
sk: Spustiť program v termináli

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "aim", ak je povolené.

en: The command used to handle "callto" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "callto", ak je povolené.

en: The command used to handle "ghelp" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "ghelp", ak je povolené.

en: The command used to handle "h323" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "h323", ak je povolené.

en: The command used to handle "http" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "http", ak je povolené.

en: The command used to handle "https" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "https", ak je povolené.

en: The command used to handle "info" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "info", ak je povolené.

en: The command used to handle "mailto" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "mailto", ak je povolené.

en: The command used to handle "man" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "man", ak je povolené.

en: The command used to handle "trash" URLs, if enabled.
sk: Príkaz použitý na obsluhovanie URL "trash", ak je povolené.

en: The handler for "aim" URLs
sk: Obslužný program pre URL "aim"

en: The handler for "callto" URLs
sk: Obslužný program pre URL "callto"

en: The handler for "ghelp" URLs
sk: Obslužný program pre URL "ghelp"

en: The handler for "h323" URLs
sk: Obslužný program pre URL "h323"

en: The handler for "http" URLs
sk: Obslužný program pre URL "http"

en: The handler for "https" URLs
sk: Obslužný program pre URL "https"

en: The handler for "info" URLs
sk: Obslužný program pre URL "info"

en: The handler for "mailto" URLs
sk: Obslužný program pre URL "mailto"

en: The handler for "man" URLs
sk: Obslužný program pre URL "man"

en: The handler for "trash" URLs
sk: Obslužný program pre URL "trash"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "aim".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "callto" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "callto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ghelp" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "ghelp".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "h323" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "h323".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "http" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "http".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "https" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "https".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "info" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "info".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "mailto" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "mailto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "man" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "man".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "trash" URLs.
sk: True, ak program zadaný v kľúči "command" by mal obsluhovať URL "trash".

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
sk: True, ak má byť program, použitý na obsluhu tohoto typu URL, spustený v termináli.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "aim"

en: Whether the specified command should handle "callto" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "callto"

en: Whether the specified command should handle "ghelp" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "ghelp"

en: Whether the specified command should handle "h323" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "h323"

en: Whether the specified command should handle "http" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "http"

en: Whether the specified command should handle "https" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "https"

en: Whether the specified command should handle "info" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "info"

en: Whether the specified command should handle "mailto" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "mailto"

en: Whether the specified command should handle "man" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "man"

en: Whether the specified command should handle "trash" URLs
sk: Či má zadaný príkaz obsuhovať URL "trash"

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
sk: Čiarkou oddelený zoznam DNS-SD domén, ktoré majú byť viditeľné v umiestnení "network:///".

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
sk: Ďalšie domény, v ktorých sa majú hľadať služby DNS-SD

en: How to display local DNS-SD service
sk: Ako sa má zobraziť miestna služba DNS-SD

en: Possible values are "merged", "separate" and "disabled".
sk: Prípustné hodnoty sú "merged", "separate" a "disabled".

en: Authenticate proxy server connections
sk: Overovať totožnosť spojení s proxy serverom

en: Automatic proxy configuration URL
sk: URL pre automatické nastavenie proxy

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP over the Internet.
sk: Povolí nastavenie proxy pri prístupe pomocou HTTP na Internet.

en: FTP proxy host name
sk: Hostiteľ pre FTP proxy

en: FTP proxy port
sk: Port pre FTP proxy

en: HTTP proxy host name
sk: Hostiteľ pre HTTP proxy

en: HTTP proxy password
sk: Heslo pre HTTP proxy

en: HTTP proxy port
sk: Port pre HTTP proxy

en: HTTP proxy username
sk: Meno používateľa pre HTTP proxy

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by "/system/http_proxy/authentication_user" and "/system/http_proxy/authentication_password".
sk: Ak je true, pripojenia k proxy serveru vyžadujú overenie totožnosti. Kombinácia používateľ/heslo je definovaná v "/system/http_proxy/authentication_user" a "/system/http_proxy/authentication_password".

en: Non-proxy hosts
sk: Hostitelia bez použitia proxy

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
sk: Heslo používané pre prihlásenie k proxy HTTP.

en: Proxy configuration mode
sk: Režim nastavenia proxy

en: SOCKS proxy host name
sk: Hostiteľ proxy pre SOCKS

en: SOCKS proxy port
sk: Port proxy pre SOCKS

en: Secure HTTP proxy host name
sk: Hostiteľ proxy pre zabezpečené HTTP

en: Secure HTTP proxy port
sk: Port proxy pre zabezpečené HTTP

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are "none", "manual", "auto".
sk: Výber režimu nastavenia proxy. Podporované hodnoty sú "none", "manual", "auto".

en: The machine name to proxy FTP through.
sk: Názov počítača, ktorý používať ako proxy pre FTP.

en: The machine name to proxy HTTP through.
sk: Názov počítača, ktorý používať ako proxy pre HTTP.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
sk: Názov počítača, ktorý používať ako proxy pre zabezpečené HTTP.

en: The machine name to proxy socks through.
sk: Názov počítača, ktorý používať ako proxy pre socks.

en: The port on the machine defined by "/system/http_proxy/host" that you proxy through.
sk: Port počítača definovaného v "/system/http_proxy/host", ktorý používate ako proxy.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/ftp_host" that you proxy through.
sk: Port počítača definovaného v "/system/proxy/ftp_host", ktorý používate ako proxy.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/secure_host" that you proxy through.
sk: Port počítača definovaného v "/system/proxy/secure_host", ktorý používate ako proxy.

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/socks_host" that you proxy through.
sk: Port počítača definovaného v "/system/proxy/socks_host", ktorý používate ako proxy.

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
sk: Tento kľúč obsahuje zoznam hostiteľov, ku ktorým sa radšej pripojiť priamo a nie cez proxy (ak je atívne). Hodnoty môžu byť názvy hostiteľov, domény (pomocou počiatočných žolíkov, napr. *.foo.com), IP adresy (IPv4 aj IPv6) a sieťové adresy s maskou (napr. 192.168.0.0/24).

en: URL that provides proxy configuration values.
sk: URL, ktoré poskytuje hodnoty konfigurácie proxy.

en: Use HTTP proxy
sk: Použiť proxy HTTP

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
sk: Používateľ poskytnutý pri overení totožnosti počas proxy HTTP.

en: SMB workgroup
sk: Pracovná skupina SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
sk: Sieťová pracovná skupina alebo doména Windows, do ktorej patrí používateľ. Aby sa nová pracovná skupina úplne prejavila, použivateľ sa možno bude musieť odhlásiť a prihlásiť.
