gnome-vfs - en to uk translation catalogue (304 entries)

en: ISO 9660 Volume
uk: Том ISO 9660

en: %s:%u contains NUL characters.
uk: %s:%u містить NUL символи.

en: %s:%u contains no method name.
uk: %s:%u не містить назви методу.

en: %s:%u has no options endmarker.
uk: %s:%u не містить маркера закінчення параметрів.

en: %s:%u has unknown options %s.
uk: %s:%u містить невідомий параметр %s.

en: %s:%u contains no module name.
uk: %s:%u не містить назви модуля.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
uk: Конфігураційний файл "%s" не знайдено: %s

note: stop parsing if we failed
en: %s:%d aborted parsing.
uk: %s:%d розбір перервано.

en: AFFS Volume
uk: Том AFFS

en: AFS Network Volume
uk: Мережний том AFS

en: Auto-detected Volume
uk: Автоматично визначений том

en: Btrfs Linux Volume
uk: Том Linux формату Btrfs

en: CD-ROM Drive
uk: Пристрій CD-ROM

en: CD Digital Audio
uk: Цифровий аудіо компакт-диск

en: Hardware Device Volume
uk: Том апаратного ресурсу

en: EncFS Volume
uk: Том EncFS

en: eCryptfs Volume
uk: Том eCryptfs

en: Ext2 Linux Volume
uk: Том Linux формату Ext2

en: Ext3 Linux Volume
uk: Том Linux формату Ext3

en: Ext4 Linux Volume
uk: Том Linux формату Ext4

en: MSDOS Volume
uk: Том MSDOS

en: BSD Volume
uk: Том BSD

en: FUSE Volume
uk: Том FUSE

en: MacOS Volume
uk: Том MacOS

en: CDROM Volume
uk: Том компакт-диска

en: Hsfs CDROM Volume
uk: Том Hsfs компакт-диска

en: JFS Volume
uk: Том JFS

en: Windows NT Volume
uk: Том Windows NT

en: System Volume
uk: Системний том

en: Memory Volume
uk: Том у пам'яті

en: Minix Volume
uk: Том Minix

en: NFS Network Volume
uk: Мережний том NFS

en: NILFS Linux Volume
uk: Том NILFS Linux

en: Netware Volume
uk: Том Netware

en: Reiser4 Linux Volume
uk: Том Reiser4

en: ReiserFS Linux Volume
uk: Том ReiserFS

en: Windows Shared Volume
uk: Спільний том Windows

en: SuperMount Volume
uk: Том SuperMount

en: DVD Volume
uk: Том DVD

en: Solaris/BSD Volume
uk: Том Solaris/BSD

en: Udfs Solaris Volume
uk: Том Udfs Solaris

en: Pcfs Solaris Volume
uk: Том Pcfs Solaris

en: Sun SAM-QFS Volume
uk: Том Sun SAM-QFS

en: Temporary Volume
uk: Тимчасовий том

en: Enhanced DOS Volume
uk: Розширений том DOS

en: Windows VFAT Volume
uk: Том Windows VFAT

en: Xenix Volume
uk: Том Xenix

en: XFS Linux Volume
uk: Том XFS Linux

en: XIAFS Volume
uk: Том XIAFS

en: CIFS Volume
uk: Том CIFS

en: Unknown
uk: Невідомий

en: %s Volume
uk: Том %s

en: CD-ROM
uk: Компакт-диск

en: CD-R
uk: Диск CD-R

en: CD-RW
uk: Диск CD-RW

en: DVD-ROM
uk: DVD-диск

en: DVD+R
uk: Диск DVD+R

en: DVD+RW
uk: Диск DVD+RW

en: DVD-R
uk: Диск DVD-R

en: DVD-RW
uk: Диск DVD-RW

en: DVD-RAM
uk: Диск DVD-RAM

en: DVD±R
uk: Диск DVD±R

en: DVD±RW
uk: Диск DVD±RW

en: %s/%s Drive
uk: Пристрій %s/%s

en: %s Drive
uk: Пристрій %s

en: Floppy Drive
uk: Дисковод

en: Compact Flash Drive
uk: Пристрій Compact Flash

en: Memory Stick Drive
uk: Пристрій зовнішньої пам'яті

en: Smart Media Drive
uk: Пристрій Smart Media

en: SD/MMC Drive
uk: Пристрій SD/MMC

en: Zip Drive
uk: ZIP-пристрій

en: Jaz Drive
uk: Пристрій Jaz

en: Pen Drive
uk: Пристрій Pen

en: %s %s Music Player
uk: Музичний програвач %s %s

en: %s %s Digital Camera
uk: Цифрова камера %s %s

en: Drive
uk: Пристрій

en: External %s
uk: Зовнішній %s

en: CD-ROM Disc
uk: Диск CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
uk: Чистий диск CD-R

en: CD-R Disc
uk: Диск CD-R

en: Blank CD-RW Disc
uk: Чистий диск CD-RW

en: CD-RW Disc
uk: Диск CD-RW

en: DVD-ROM Disc
uk: Диск DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
uk: Чистий диск DVD-RAM

en: DVD-RAM Disc
uk: Диск DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
uk: Чистий диск DVD-R

en: DVD-R Disc
uk: Диск DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
uk: Чистий диск DVD-RW

en: DVD-RW Disc
uk: Диск DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
uk: Чистий диск DVD+R

en: DVD+R Disc
uk: Диск DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
uk: Чистий диск DVD+RW

en: DVD+RW Disc
uk: Диск DVD+RW

en: Audio Disc
uk: Аудіо диск

en: %s Removable Volume
uk: Змінний носій %s

en: Volume
uk: Том

en: Unknown operation type %u
uk: Невідомий тип операції %u

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
uk: Неможливо створити канал для GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
uk: Невідомий тип завдання %u

en: Operation stopped
uk: Операцію зупинено

en: Deprecated function.  User modifications to the MIME database are no longer supported.
uk: Використання функції не схвалюється.  Зміни користувачем бази даних MIME більше не підтримуються.

en: Could not parse: %s
uk: Не вдається проаналізувати: %s

en: More parsing errors will be ignored.
uk: Інші помилки аналізу буде проігноровано.

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
uk: Без помилок

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
uk: Файл не знайдено

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
uk: Загальна помилка

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
uk: Неправильні параметри

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
uk: Операція не підтримується

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
uk: Помилка вводу/виводу

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
uk: Дані пошкоджені

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
uk: Неприпустимий формат

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
uk: Неправильний дескриптор файлу

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
uk: Файл надто великий

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
uk: Відсутній вільний простір на пристрої

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
uk: Файлова система лише для зчитування

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
uk: Неправильний URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
uk: Файл не відкрито

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
uk: Неправильний режим відкриття

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
uk: Доступ заборонено

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
uk: Надто багато відкритих файлів

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
uk: Знайдено кінець файлу

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
uk: Не є каталогом

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
uk: Операція виконується

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
uk: Операцію перервано

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
uk: Файл існує

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
uk: Знайдено циклічні посилання

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
uk: Операцію не дозволено

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
uk: Є каталогом

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
uk: Недостатньо пам'яті

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
uk: Вузол не знайдено

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
uk: Неправильна назва вузла

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
uk: Відсутня адреса у вузла

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
uk: Вхід у сеанс не вдався

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
uk: Операцію відмінено

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
uk: Каталог зайнято

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
uk: Каталог не порожній

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
uk: Надто багато посилань

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
uk: Файлова система лише для зчитування

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
uk: Не на тій самій файловій системі

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
uk: Надто довге ім'я

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
uk: Служба не доступна

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
uk: Були запитані застарілі дані служби

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
uk: Не вдається знайти головний переглядач

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
uk: Відсутня типова пов'язана дія

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_HANDLER
en: No handler for URL scheme
uk: Відсутній обробний для схеми URL

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
uk: Помилка розбору командного рядка

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
uk: Помилка при виконанні команди

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
uk: Вийшов час

note: GNOME_VFS_ERROR_NAMESERVER
en: Nameserver error
uk: Помилка серверу назв

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
uk: Ресурс заблокований

note: GNOME_VFS_ERROR_DEPRECATED_FUNCTION
en: Function call deprecated
uk: Виклик функції не схвалюється

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
uk: Неправильна назва файлу

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_SYMBOLIC_LINK
en: Not a symbolic link
uk: Не є символічним посиланням

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: %u byte | %u bytes
uk[0]: %u байт
uk[1]: %u байти
uk[2]: %u байтів

en: %.1f KB
uk: %.1f Кб

en: %.1f MB
uk: %.1f Мб

en: %.1f GB
uk: %.1f Гб

en:  (invalid Unicode)
uk: (неправильний Юнікод)

en: Floppy
uk: Дискета

en: CD-ROM/DVD-ROM
uk: Компакт-диск/DVD-диск

en: CD-ROM/DVD-RAM
uk: Компакт-диск/DVD-RAM

en: CD-ROM/DVD-R
uk: Компакт-диск/DVD-R

en: CD-ROM/DVD-RW
uk: Компакт-диск/DVD-RW

en: CD-R/DVD-ROM
uk: Диск CD-R/DVD-ROM

en: CD-R/DVD-RAM
uk: Диск CD-R/DVD-RAM

en: CD-R/DVD-R
uk: Диск CD-R/DVD-R

en: CD-R/DVD-RW
uk: Диск CD-R/DVD-RW

en: CD-RW/DVD-ROM
uk: Диск CD-RW/DVD-ROM

en: CD-RW/DVD-RAM
uk: Диск CD-RW/DVD-RAM

en: CD-RW/DVD-R
uk: Диск CD-RW/DVD-R

en: CD-RW/DVD-RW
uk: Диск CD-RW/DVD-RW

en: Disk
uk: Диск

en: USB Drive
uk: USB-пристрій

en: IEEE1394 Drive
uk: IEEE1394-пристрій

en: CF
uk: Карта пам'яті (CF)

en: SD/MMC
uk: Носій SD/MMC

en: Memory Stick
uk: Модуль зовнішньої пам'яті

en: Smart Media
uk: Носій Smart Media

en: Camera
uk: Камера

en: Root Volume
uk: Кореневий том

en: Audio CD
uk: Аудіо компакт-диск

en: Unknown volume
uk: Невідомий том

en: Network server
uk: Мережний сервер

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
uk: Не вдається підключити дискету. Можливо, у дисководі відсутня дискета.

note: All others
en: Unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
uk: Не вдається підключити том. Можливо, відсутній носій у пристрої.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
uk: Не вдається підключити дискету. Можливо, дискета має такий формат, що вона не може бути підключена.

note: Probably a wrong password
en: Unable to mount the volume. If this is an encrypted drive, then the wrong password or key was used.
uk: Не вдається підключити том. Цей пристрій зашифрований, і було вказано неправильний пароль чи ключ.

en: Unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
uk: Не вдається підключити вибраний том. Можливо, том має такий формат, що він не може бути підключений.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
uk: Не вдається підключити вибрану дискету.

en: Unable to mount the selected volume.
uk: Не вдається підключити вибраний том.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
uk: Не вдається відключити вибраний том. Том використовується однією або кількома програмами.

en: Unable to unmount the selected volume.
uk: Не вдається відключити вибраний том.

en: Failed to read data from child process %d (%s)
uk: Не вдається прочитати дані з допоміжного процесу %d (%s)

en: Couldn't run mount process in a pty
uk: Не вдається запустити процес підключення у pty

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
uk: Неочікувана помилка у select() при читанні даних з дочірнього процесу (%s)

en: Couldn't send password to mount process.
uk: Не вдається надіслати пароль процесу mount.

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
uk: Неочікувана помилка у waitpid() (%s)

en: Failed to start command
uk: Не вдається запустити команду

en: Unable to eject media
uk: Не вдається витягнути носій

en: Unable to unmount connected server
uk: Не вдається відключитись від файлової системи сервера

en: Network
uk: Мережа

en: Home
uk: Початок

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
uk: Невідоме значення GnomeVFSSeekPosition %d

en: Windows Network
uk: Мережа Windows

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
uk: Достовірність віддаленого комп'ютера (%s) невідома.

en: This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
uk: Це трапляється коли ви входите у систему перший раз.
    
    Інформація про достовірність надіслана віддаленим комп'ютером - %s. Якщо ви бажаєте бути абсолютно впевнені, що продовження роботи є безпечним, зв'яжіться з системним адміністратором.

en: Log In Anyway
uk: Увійти попри все

en: Cancel Login
uk: Скасувати вхід

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
uk: Не знайдено правильний файл параметрів у %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
uk: Використовуйте змінну середовища %s для вказування іншого розміщення.

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
uk: Ваш сервер HTTP Proxy вимагає реєстрації.

en: You must log in to access "%s".
    %s
uk: Для отримання доступу необхідно зареєструватись "%s".
    %s

en: Your password will be transmitted unencrypted.
uk: Ваш пароль буде передаватись у незашифрованому вигляді.

en: Your password will be transmitted encrypted.
uk: Ваш пароль буде передаватись у зашифрованому вигляді.

en: You must log in to access %s domain %s
uk: Необхідно зареєструватись для отримання доступу %s до домену %s

en: You must log in to access %s
uk: Необхідно зареєструватись для отримання доступу %s

en: Default component viewer application
uk: Типова програма перегляду компонентів

en: Default terminal application
uk: Типова програма терміналу

en: Exec argument for default terminal
uk: Аргументи виконання для типового терміналу

en: The application to use for viewing files that require a component to view them. The parameter %s will be replaced by the file's URIs, the parameter %c will be replaced by the component IID.
uk: Програма, що використовується для перегляду файлів, для перегляду яких потрібен компонент. Параметр %s буде замінений адресою (URI) файлу, параметр %c - ідентифікатором (IID) компоненту.

en: The default terminal application to use for applications that require a terminal.
uk: Типова програма терміналу, що використовується з програмами, якім потрібен термінал.

en: The exec argument to use for the default terminal application.
uk: Аргументи виконання, що використовуються типовою програмою терміналу.

en: Run the command in a terminal
uk: Виконувати команду у терміналі

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "aim".

en: The command used to handle "callto" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "callto".

en: The command used to handle "ghelp" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "ghelp".

en: The command used to handle "h323" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "h323".

en: The command used to handle "http" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "http".

en: The command used to handle "https" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "https".

en: The command used to handle "info" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "info".

en: The command used to handle "mailto" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "mailto".

en: The command used to handle "man" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "man".

en: The command used to handle "trash" URLs, if enabled.
uk: Якщо ввімкнено, команда використовується для обробки URL типу "trash".

en: The handler for "aim" URLs
uk: Обробник URL типу "aim"

en: The handler for "callto" URLs
uk: Обробник URL типу "callto"

en: The handler for "ghelp" URLs
uk: Обробник URL типу "ghelp"

en: The handler for "h323" URLs
uk: Обробник URL типу "h323"

en: The handler for "http" URLs
uk: Обробник URL типу "http"

en: The handler for "https" URLs
uk: Обробник URL типу "https"

en: The handler for "info" URLs
uk: Обробник URL типу "info"

en: The handler for "mailto" URLs
uk: Обробник URL типу "mailto"

en: The handler for "man" URLs
uk: Обробник URL типу "man"

en: The handler for "trash" URLs
uk: Обробник URL типу "trash"

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "aim".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "callto" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "callto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ghelp" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "ghelp".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "h323" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "h323".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "http" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "http".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "https" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "https".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "info" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "info".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "mailto" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "mailto".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "man" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "man".

en: True if the command specified in the "command" key should handle "trash" URLs.
uk: Якщо команда вказана у ключі "command", програма буде обробляти посилання (URL) типу "trash".

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
uk: Ввімкнено, якщо програма, вказана для обробки посилань (URL) повинна запускатись у терміналі.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "aim"

en: Whether the specified command should handle "callto" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "callto"

en: Whether the specified command should handle "ghelp" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "ghelp"

en: Whether the specified command should handle "h323" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "h323"

en: Whether the specified command should handle "http" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "http"

en: Whether the specified command should handle "https" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "https"

en: Whether the specified command should handle "info" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "info"

en: Whether the specified command should handle "mailto" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "mailto"

en: Whether the specified command should handle "man" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "man"

en: Whether the specified command should handle "trash" URLs
uk: Чи повинна вказана команда обробляти посилання(URL) типу "trash"

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
uk: Перелік розділених комою доменів DNS-SD, які повинні бути видимими за адресою "network:///".

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
uk: Додаткові домени для пошуку у них служб DNS-SD

en: How to display local DNS-SD service
uk: Як відображати локальну службу DNS-SD

en: Possible values are "merged", "separate" and "disabled".
uk: Можливими значеннями є "merged", "separate" and "disabled".

en: Authenticate proxy server connections
uk: З'єднання з проксі-сервером вимагають автентифікації

en: Automatic proxy configuration URL
uk: Посилання (URL) на автоматичне налаштовування проксі-служби

en: Enables the proxy settings when accessing HTTP over the Internet.
uk: Вмикає параметри проксі-служби для протоколу HTTP через Інтернет.

en: FTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу FTP

en: FTP proxy port
uk: Порт проксі-сервера протоколу FTP

en: HTTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу HTTP

en: HTTP proxy password
uk: Пароль для проксі-сервера протоколу HTTP

en: HTTP proxy port
uk: Порт проксі-сервера протоколу HTTP

en: HTTP proxy username
uk: Ім'я користувача проксі-сервера протоколу HTTP

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by "/system/http_proxy/authentication_user" and "/system/http_proxy/authentication_password".
uk: Якщо ввімкнено, з'єднання з проксі-сервером вимагатимуть аутентифікації. Пара параметрів ім'я/пароль визначається ключами "/system/http_proxy/authentication_user" та "/system/http_proxy/authentication_password".

en: Non-proxy hosts
uk: Вузли поза проксі-службою

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
uk: Пароль для автентифікації проксі-службою протоколу HTTP.

en: Proxy configuration mode
uk: Режим налаштовування проксі-служби

en: SOCKS proxy host name
uk: Вузол проксі-служби протоколу SOCKS

en: SOCKS proxy port
uk: Порт проксі-служби протоколу SOCKS

en: Secure HTTP proxy host name
uk: Назва вузла проксі-сервера захищеного протоколу HTTP

en: Secure HTTP proxy port
uk: Порт проксі-сервера захищеного протоколу HTTP

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are "none", "manual", "auto".
uk: Виберіть режим налаштовування проксі-служби. Можливі значення "none", (немає) "manual", (вручну) "auto" (автоматично).

en: The machine name to proxy FTP through.
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу FTP.

en: The machine name to proxy HTTP through.
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу HTTP.

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
uk: Назва вузла проксі-сервера захищеного протоколу HTTP.

en: The machine name to proxy socks through.
uk: Назва вузла проксі-сервера протоколу SOCKS.

en: The port on the machine defined by "/system/http_proxy/host" that you proxy through.
uk: Порт на вузлі проксі-сервера, що визначений ключем "/system/http_proxy/host".

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/ftp_host" that you proxy through.
uk: Порт на вузлі проксі-сервера, що визначений ключем "/system/proxy/ftp_host".

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/secure_host" that you proxy through.
uk: Порт на вузлі проксі-сервера, що визначений ключем "/system/proxy/secure_host".

en: The port on the machine defined by "/system/proxy/socks_host" that you proxy through.
uk: Порт на вузлі проксі-сервера, що визначений ключем "/system/proxy/socks_host".

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
uk: Цей ключ містить перелік вузлів, з'єднання з якими встановлюється безпосередньо, обминаючи проксі-службу (якщо вона активна). Значення можуть бути іменами вузлів, доменами (з використанням шаблонів подібних до *.foo.com), IP адресами вузлів (як IPv4, так і IPv6) та адресами мереж з використанням маски (щось схоже не, 192.168.0.0/24).

en: URL that provides proxy configuration values.
uk: Посилання (URL), що забезпечує значення для автоматичного налаштовування проксі-служби.

en: Use HTTP proxy
uk: Використовувати HTTP проксі

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
uk: Ім'я користувача, що використовується при автентифікацій проксі-службою протоколу HTTP.

en: SMB workgroup
uk: Робоча група протоколу SMB

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
uk: Робоча група чи домен Windows, членом якого є користувач. При вказуванні нової робочої групи для набрання змінами повної сили користувачу може знадобитись вийти з сенсу та увійти знову.
