gnome-vfs-2.0 - en to uz translation catalogue (139 entries)

en: ISO 9660 Volume
uz: ISO 9660 disk qismi

en: AFFS Volume
uz: AFFS disk qismi

en: AFS Network Volume
uz: AFS tarmoq disk qismi

en: Auto-detected Volume
uz: Avtomatik aniqlangan disk qismi

en: CD-ROM Drive
uz: CD-ROM uskunasi

en: EncFS Volume
uz: EncFS disk qismi

en: Ext2 Linux Volume
uz: Ext2 Linux disk qismi

en: Ext3 Linux Volume
uz: Ext3 Linux disk qismi

en: MSDOS Volume
uz: MSDOS disk qismi

en: BSD Volume
uz: BSD disk qismi

en: FUSE Volume
uz: FUSE disk qismi

en: MacOS Volume
uz: MacOS disk qismi

en: CDROM Volume
uz: CDROM disk qismi

en: Hsfs CDROM Volume
uz: Hsfs CDROM disk qismi

en: JFS Volume
uz: JFS disk qismi

en: Windows NT Volume
uz: Windows NT disk qismi

en: System Volume
uz: Tizim disk qismi

en: Memory Volume
uz: Xotira disk qismi

en: Minix Volume
uz: Minix disk qismi

en: NFS Network Volume
uz: NFS tarmoq disk qismi

en: Netware Volume
uz: Netware disk qismi

en: Reiser4 Linux Volume
uz: Reiser4 Linux disk qismi

en: ReiserFS Linux Volume
uz: ReiserFS Linux disk qismi

en: Windows Shared Volume
uz: Windows boʻlishilgan disk qismi

en: SuperMount Volume
uz: SuperMount disk qismi

en: DVD Volume
uz: DVD disk qismi

en: Solaris/BSD Volume
uz: Solaris/BSD disk qismi

en: Udfs Solaris Volume
uz: Udfs Solaris disk qismi

en: Pcfs Solaris Volume
uz: Pcfs Solaris disk qismi

en: Sun SAM-QFS Volume
uz: Sun SAM-QFS disk qismi

en: Temporary Volume
uz: Vaqtinchalik disk qismi

en: Enhanced DOS Volume
uz: Kengaytirilgan DOS disk qismi

en: Windows VFAT Volume
uz: Windows VFAT disk qismi

en: Xenix Volume
uz: Xenix disk qismi

en: XFS Linux Volume
uz: XFS Linux disk qismi

en: XIAFS Volume
uz: XIAFS disk qismi

en: CIFS Volume
uz: CIFS disk qismi

en: Unknown
uz: Nomaʼlum

en: %s Volume
uz: %s disk qismi

en: %s/%s Drive
uz: %s/%s uskunasi

en: %s Drive
uz: %s Uskunasi

en: Floppy Drive
uz: Diskovod

en: SD/MMC Drive
uz: SD/MMC uskunasi

en: Zip Drive
uz: Zip uskunasi

en: Jaz Drive
uz: Jaz uskunasi

en: %s %s Music Player
uz: %s %s musiqa pleyeri

en: %s %s Digital Camera
uz: %s %s raqamli kamerasi

en: Drive
uz: Uskuna

en: External %s
uz: Tashqi %s

en: CD-ROM Disc
uz: CD-ROM disk

en: Blank CD-R Disc
uz: Boʻsh CD-R disk

en: CD-R Disc
uz: CD-R disk

en: Blank CD-RW Disc
uz: Boʻsh CD-RW disk

en: CD-RW Disc
uz: CD-RW disk

en: DVD-ROM Disc
uz: DVD-ROM disk

en: Blank DVD-RAM Disc
uz: Boʻsh DVD-RAM disk

en: DVD-RAM Disc
uz: DVD-RAM disk

en: Blank DVD-R Disc
uz: Boʻsh DVD-R disk

en: DVD-R Disc
uz: DVD-R disk

en: Blank DVD-RW Disc
uz: Boʻsh DVD-RW disk

en: DVD-RW Disc
uz: DVD-RW disk

en: Blank DVD+R Disc
uz: Boʻsh DVD+R disk

en: DVD+R Disc
uz: DVD+R disk

en: Blank DVD+RW Disc
uz: Boʻsh DVD+RW disk

en: DVD+RW Disc
uz: DVD+RW disk

en: Audio Disc
uz: Audio kompakt-disk

en: Volume
uz: Disk qismi

en: Operation stopped
uz: Operatsiya toʻxtatildi

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
uz: Xato yoʻq

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
uz: Fayl topilmadi

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
uz: Umumiy xatolik

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
uz: Ichki xatolik

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
uz: Xato parametrlar

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
uz: Qoʻllanilmaydigan operatsiya

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
uz: K/Ch xatosi

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
uz: Maʼlumot buzuq

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
uz: Fayl juda katta

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
uz: Uskunada boʻsh joy qolmadi

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
uz: Fayl tizimi faqat oʻqishga

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
uz: Xato URI

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
uz: Fayl ochiq emas

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
uz: Ruxsat yoʻq

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
uz: Juda koʻp fayllar ochiq

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
uz: Faylning oxiri

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
uz: Direktoriya emas

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
uz: Fayl mavjud

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
uz: Xotira yetarli emas

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
uz: Xost topilmadi

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
uz: Kirib boʻlmadi

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
uz: Operatsiya bekor qilindi

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
uz: Direktoriya band

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
uz: Direktoriya boʻsh emas

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
uz: Bogʻlamalar soni juda koʻp

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
uz: Fayl tizimi faqat oʻqish uchun

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
uz: Nomi juda uzun

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
uz: Xizmat mavjud emas

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
uz: Protokol xatosi

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
uz: Asosiy brauzerni topib boʻlmadi

note: GNOME_VFS_ERROR_TIMEOUT
en: Timeout reached
uz: Kutish vaqti tugadi

note: GNOME_VFS_ERROR_LOCKED
en: The resource is locked
uz: Manba qulflangan

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_FILENAME
en: Invalid filename
uz: Notoʻgʻri fayl nomi

en: Unknown error
uz: Nomaʼlum xatolik

en:  (invalid Unicode)
uz:  (xato yunikod)

en: Floppy
uz: Disket

en: Camera
uz: Kamera

en: Root Volume
uz: Root disk qismi

en: Unknown volume
uz: Nomaʼlum disk qismi

en: Network server
uz: Tarmoq serveri

note: Handle floppy case
en: Unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
uz: Disketni ulab boʻlmadi. Diskovodda disketa boʻlmasligi mumkin.

en: Unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
uz: Disketni ulab boʻlmadi. Disket ulab boʻlmaydigan formatda boʻlishi mumkin.

en: Unable to mount the selected floppy drive.
uz: Tanlangan disketani ulab boʻlmadi.

en: Unable to mount the selected volume.
uz: Tanlangan disk qismini ulab boʻlmadi.

en: Unable to unmount the selected volume. The volume is in use by one or more programs.
uz: Tanlangan disk qismini uzib boʻlmadi. Balki, disk qismidan bir yoki bir necha dastur foydalanmoqda.

en: Unable to unmount the selected volume.
uz: Tanlangan disk qismini uzib boʻlmadi.

en: Unable to eject media
uz: Diskni chiqarib boʻlmadi

en: Unable to unmount connected server
uz: Ulangan serverni uzib boʻlmadi

en: Network
uz: Tarmoq

en: Filesystem
uz: Fayl tizimi

en: Windows Network
uz: Windows tarmogʻi

en: Log In Anyway
uz: Shunga qaramasdan tizimga kirish

en: Cancel Login
uz: Kirishni bekor qilish

en: Your password will be transmitted unencrypted.
uz: Maxfiy soʻz shifrlanmasdan joʻnatiladi.

en: Your password will be transmitted encrypted.
uz: Maxfiy soʻz shifrlanib joʻnatiladi.

en: Default terminal application
uz: Andoza terminal dasturi

en: Run the command in a terminal
uz: Buyruqni terminalda bajarish

en: Automatic proxy configuration URL
uz: Proksini avtomatik moslash URL'i

en: FTP proxy host name
uz: FTP proksi xost nomi

en: FTP proxy port
uz: FTP proksi porti

en: HTTP proxy host name
uz: HTTP proksi xost nomi

en: HTTP proxy password
uz: HTTP proksi maxfiy soʻzi

en: HTTP proxy port
uz: HTTP proksi porti

en: HTTP proxy username
uz: HTTP proksi foydalanuvchi nomi

en: Proxy configuration mode
uz: Proksini moslash usuli

en: SOCKS proxy host name
uz: SOCKS proksi xost nomi

en: SOCKS proxy port
uz: SOCKS proksi porti

en: Secure HTTP proxy host name
uz: Xavfsiz HTTP proksi xost nomi

en: Secure HTTP proxy port
uz: Xavfsiz HTTP proksi porti

en: Use HTTP proxy
uz: HTTP proksidan foydalanish

en: SMB workgroup
uz: SMB ishchi guruhi
