gnome-vfs 1.1 - en to wa translation catalogue (102 entries)

en: Could not initialize Bonobo
wa: Dji n' sai inicialijhî Bonobo

en: %s:%d contains NUL characters.
wa: %s:%d a des caracteres vudes (NUL) å dvins.

en: %s:%d contains no method name.
wa: %s:%d ni contént nou no d' metôde.

en: %s:%d has no options endmarker.
wa: %s:%d n' a nén d' etikete di fén d' tchuze.

en: %s:%d contains no module name.
wa: %s:%d ni contént nou no d' module.

en: Configuration file `%s' was not found: %s
wa: Li fitchî d' apontiaedje «%s» n' a nén stî trové: %s

en: AFFS Volume
wa: Volume AFFS

en: Auto-detected Volume
wa: Volume oto-detecté

en: Ext2 Linux Volume
wa: Volume Linux ext2

en: Ext3 Linux Volume
wa: Volume linux ext3

en: MSDOS Volume
wa: Volume MS-DOS

en: MacOS Volume
wa: Volume MacOS

en: JFS Volume
wa: Volume JFS

en: Windows NT Volume
wa: Volume Windows NT

en: Minix Volume
wa: Volume Minix

en: Netware Volume
wa: Volume Netware

en: ReiserFS Linux Volume
wa: Volume Linux ReiserFS

en: SuperMount Volume
wa: Volume SuperMount

en: DVD Volume
wa: Volume DVD

en: Solaris/BSD Volume
wa: Volume Solaris/BSD

en: Udfs Solaris Volume
wa: Volume Solaris udfs

en: Pcfs Solaris Volume
wa: Volume Solaris pcfs

en: Enhanced DOS Volume
wa: Volume DOS sitindou

en: Windows VFAT Volume
wa: Volume Windows VFAT

en: Xenix Volume
wa: Volume Xenix

en: XFS Linux Volume
wa: Volume Linux XFS

en: XIAFS Volume
wa: Volume XIAFS

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Cannot create pipe for open GIOChannel: %s
wa: Dji n' a savou fé ene buze po drovi l' canå GIOChannel: %s

en: Unknown job kind %u
wa: Sôre di bouye %u nén cnoxhowe

en: Operation stopped
wa: Operåcion djokêye

en: Could not parse: %s
wa: Dji n' sai analijhî: %s

en: More parsing errors will be ignored.
wa: Les arokes d' analijhaedje ki shuront sront passêyes houte

note: GNOME_VFS_OK
en: No error
wa: Nole aroke

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_FOUND
en: File not found
wa: fitchî nén trové

note: GNOME_VFS_ERROR_GENERIC
en: Generic error
wa: Aroke djenerike

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERNAL
en: Internal error
wa: Divintrinne aroke

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_PARAMETERS
en: Invalid parameters
wa: Parametes nén valåves

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SUPPORTED
en: Unsupported operation
wa: Operåcion nén sopoirtêye

note: GNOME_VFS_ERROR_IO
en: I/O error
wa: Aroke d' I/R

note: GNOME_VFS_ERROR_CORRUPTED_DATA
en: Data corrupted
wa: Crombès dnêyes

note: GNOME_VFS_ERROR_WRONG_FORMAT
en: Format not valid
wa: Cogne nén valåve

note: GNOME_VFS_ERROR_BAD_FILE
en: Bad file handle
wa: Måle pougneye di fitchî

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_BIG
en: File too big
wa: Fitchî pår trop lådje

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_SPACE
en: No space left on device
wa: I gn a pupont d' plaece so l' éndjin

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY
en: Read-only file system
wa: Sistinme di fitchîs k' on pout seulmint lére

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_URI
en: Invalid URI
wa: Hårdêye nén valåve

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_OPEN
en: File not open
wa: Fitchî nén drovi

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_OPEN_MODE
en: Open mode not valid
wa: Môde di drovaedje nén valåve

note: GNOME_VFS_ERROR_ACCESS_DENIED
en: Access denied
wa: Accès nén permetou

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_OPEN_FILES
en: Too many open files
wa: I gn a pår trop di fitchîs di drovîs

note: GNOME_VFS_ERROR_EOF
en: End of file
wa: Fén do fitchî

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_A_DIRECTORY
en: Not a directory
wa: Nén on ridant

note: GNOME_VFS_ERROR_IN_PROGRESS
en: Operation in progress
wa: Avançmint del operåcion

note: GNOME_VFS_ERROR_INTERRUPTED
en: Operation interrupted
wa: Operåcion djokêye

note: GNOME_VFS_ERROR_FILE_EXISTS
en: File exists
wa: Li fitchî egzistêye dedja

note: GNOME_VFS_ERROR_LOOP
en: Looping links encountered
wa: Betchfessîs loyéns di trovés

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_PERMITTED
en: Operation not permitted
wa: Operåcion nén permetowe

note: GNOME_VFS_ERROR_IS_DIRECTORY
en: Is a directory
wa: C' est on ridant

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MEMORY
en: Not enough memory
wa: I gn a pont del memwere assez

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_NOT_FOUND
en: Host not found
wa: Lodjoe nén trové

note: GNOME_VFS_ERROR_INVALID_HOST_NAME
en: Host name not valid
wa: Li no do lodjoe n' est nén valåve

note: GNOME_VFS_ERROR_HOST_HAS_NO_ADDRESS
en: Host has no address
wa: Li lodjoe n' a nole adresse

note: GNOME_VFS_ERROR_LOGIN_FAILED
en: Login failed
wa: L' elodjaedje a fwait berwete

note: GNOME_VFS_ERROR_CANCELLED
en: Operation cancelled
wa: Operåcion rinonceye

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_BUSY
en: Directory busy
wa: Ridant ocupé

note: GNOME_VFS_ERROR_DIRECTORY_NOT_EMPTY
en: Directory not empty
wa: Ridant nén vude

note: GNOME_VFS_ERROR_TOO_MANY_LINKS
en: Too many links
wa: I gn a pår trop d' loyéns

note: GNOME_VFS_ERROR_READ_ONLY_FILE_SYSTEM
en: Read only file system
wa: sistinme di fitchîs k' on pout seulmint lére

note: GNOME_VFS_ERROR_NOT_SAME_FILE_SYSTEM
en: Not on the same file system
wa: Nén sol minme sistinme di fitchîs

note: GNOME_VFS_ERROR_NAME_TOO_LONG
en: Name too long
wa: Li no est pår trop long

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_NOT_AVAILABLE
en: Service not available
wa: Siervice nén disponibe

note: GNOME_VFS_ERROR_SERVICE_OBSOLETE
en: Request obsoletes service's data
wa: Li dmande rind obsolete les dnêyes do sierveu

note: GNOME_VFS_ERROR_PROTOCOL_ERROR
en: Protocol error
wa: Aroke di protocole

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_MASTER_BROWSER
en: Could not find master browser
wa: Dji n' sai trover on mwaisse foyteu

note: GNOME_VFS_ERROR_NO_DEFAULT
en: No default action associated
wa: Nole prémetowe accion d' associeye

note: GNOME_VFS_ERROR_PARSE
en: Error parsing command line
wa: Åk n' a nén stî tot analijhant li roye di cmande

note: GNOME_VFS_ERROR_LAUNCH
en: Error launching command
wa: Åk n' a nén stî tot-z enondant l' comande

en: Unknown error
wa: Aroke nén cnoxhowe

en: %u byte | %u bytes
wa[0]: %u octet
wa[1]: %u octets

en: %.1f KB
wa: %.1f Ko

en: %.1f MB
wa: %.1f Mo

en: %.1f GB
wa: %.1f Go

en:  (invalid Unicode)
wa:  (unicôde nén valide)

en: Floppy
wa: Plakete

en: CD-ROM
wa: Plake lazer

en: Memory Stick
wa: Clé di memwere

en: Zip Drive
wa: Plakete ZIP

en: Root Volume
wa: Volume raecene

en: Audio CD
wa: Plake lazer odio

en: Unknown volume
wa: Volume nén cnoxhou

en: Network server
wa: Sierveu rantoele

en: Failed to start command
wa: Dji n' a nén savou enonder li cmande

en: Unable to eject media
wa: Dji n' sai fé rexhe li sopoirt

en: Unable to unmount connected server
wa: Dji n' sai nén dismonter li sierveu raloyî

en: Network
wa: Rantoele

en: Home
wa: Måjhon

en: Filesystem
wa: Sistinme di fitchîs

en: Unknown GnomeVFSSeekPosition %d
wa: GnomeVFSSeekPosition %d nén cnoxhou

en: Windows Network
wa: Rantoele Windows

note: FIXME: we probably shouldn't use printf to output the message
en: Didn't find a valid settings file at %s
wa: Dji n' a nén trové di fitchî d' apontiaedjes valide e %s

en: Use the %s environment variable to specify a different location.
wa: Eployî li variåve d' evironmint %s po specifyî on eplaeçmint diferin.
