griffith - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Programmers
eu: Programatzaileak

en: Contributors
eu: Laguntzaileak

en: Language:
eu: Hizkuntza:

en: is equal to
eu: honen berdina da

en: is not equal to
eu: ez da honen berdina

en: starts with
eu: honekin hasten da

en: ignore
eu: Ez ikusi egin
