Griffith 0.10-beta1 - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: You have no movies in your database
fi: Tietokannassasi ei ole elokuvia

en: subtitles
fi: tekstitys

en: Are you sure you want to create a new database?
    You will lose ALL your current data!
fi: Oletko varma että haluat luoda uuden tietokannan?
    Tulet menettämään KAIKKI nykyiset tietosi!

en: Last chance!
    Do you confirm that you want
    to lose your current data?
fi: Viimeinen mahdollisuus!
    Varmistatko että haluat
    menettää nykyiset tietosi?

en: Programmers
fi: Ohjelmoijat

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Language:
fi: Kieli:

en: File exists. Do you want to overwrite it?
fi: Tiedosto on jo olemassa. Haluatko kirjoittaa tiedoston yli?

en: Title
fi: Otsikko

en: Director
fi: ohjaaja

en: Country
fi: Maa

en: Bulgarian
fi: Bulgaria

en: Catalan
fi: Katalaani

en: Danish
fi: Tanska

en: Connection timed out
fi: Yhteys aikakatkaistiin

en: Images
fi: Kuvat

en: All files
fi: Kaikki tiedostot

en: Image
fi: Kuva

en: Year
fi: Vuosi

en: _Tools
fi: _Työkalut

en: _View
fi: _Näytä

en: movies
fi: elokuvat
