Griffith 0.10-beta1 - en to sk translation catalogue (104 entries)

en: You have no movies in your database
sk: V zozname sa zatiaľ nenanachádzajú žiadne filmy

en: You have seen all films in your collection!
sk: Videli ste všetky filmy v kolekcii!

en: subtitles
sk: Titulky

en: Are you sure you want to create a new database?
    You will lose ALL your current data!
sk: Určite chcete vytvoriť nový zoznam?
    Všetky súčasné dáta budú vymazané!

en: Programmers
sk: Programátori:

en: Logo, icon and general artwork
sk: Grafická úprava

en: Add a new movie
sk: Vložiť nový film

en: Edit movie
sk: Upraviť film

en: Movie information has been updated
sk: Filmová databáza bola doplnená.

en: No results
sk: Bez výsledkov

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Save Griffith backup
sk: Vytvoriť zálohu

en: Error creating backup
sk: Nastala chyba pri vytváraní zálohy

en: Backup has been created
sk: Záloha bola vytvorená

en: Restore Griffith backup
sk: Obnoviť zo zálohy

en: Select image
sk: Vyber obrázok

en: Cover generated by Griffith v
sk: Obal vygenerovaný z

en: Released Under the GNU/GPL License
sk: Vytvorené na základe licencie GNU/GPL

en: Original Title
sk: Originálny názov

en: Director
sk: Režisér

en: Running Time
sk: Celkový čas

en: Country
sk: Krajina

en: Genre
sk: Žáner

en: Brazilian Portuguese
sk: Portugalsky (brazílska portugalčina)

en: Catalan
sk: Katalánština

en: Czech
sk: Čeština

en: Dutch
sk: Holandština

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Japanese
sk: Japonština

en: Norwegian Bokmal
sk: Nórsky Bokmal

en: Polish
sk: Poľština

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Simplified Chinese
sk: Zjednodušená čínština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Swedish
sk: Švédština

en: Your database is most probably in SQLite2 format, please convert it to SQLite3
sk: Formát vášho zoznamu je zrejme SQLite2, prosím zmente ho na SQLite3

en: Image has been updated
sk: Obrázok bol aktualizovaný

en: Connection timed out
sk: Vypršal čas spojenia

en: Error sending e-mail: %s
sk: Pri odosielaní e-mailu došlo k chybe: %s

en: Images
sk: Obrázky

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Year
sk: Rok

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Loan Date
sk: Miestny dátum

en: Language
sk: Jazyk:

en: dubbing
sk: Dabing

en: commentary
sk: Komentár

en: Type
sk: Typ

en: Subtitle format
sk: Formát titulkov

en: Name
sk: Názov

en: Cast
sk: Obsadenie

en: Classification
sk: Klasifikácia

en: Collection
sk: Kolekcia

en: Color
sk: Farba

en: Loaned
sk: Vypožičané

en: Discs
sk: Disky

en: Notes
sk: Poznámky

en: Number
sk: Číslo

en: Official site
sk: Oficiálna stránka

en: Plot
sk: Zápletka

en: Region
sk: Oblasť

en: Site
sk: Stránka

en: Studio
sk: Štúdio

en: Trailer
sk: Ukážka

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Damaged
sk: Poškodené

en: Fair
sk: Priemerný

en: Good
sk: Dobrý

en: Excellent
sk: Vynikajúci

en: Black and White
sk: Čiernobiely

en: Dual Side, Dual Layer
sk: Obojstranne dvojvrstvový

en: Region 1 (United States of America, Canada)
sk: Región 1 (USA, Kanada)

en: Region 3 (Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia)
sk: Región 3 (Kórea, Vietnam, Borneo a Indonézia)

en: Region 5 (India, Africa, Russia and former USSR countries)
sk: Región 5 (India, Afrika, Rusko a krajiny bývalého SSSR)

en: Region 6 (Popular Republic of China)
sk: Región 6 (Čína)

en: Region 8 (Airlines/Cruise Ships)
sk: Región 8 (Aerolínie a Oceánske lode)

en: Dictionary not available. Spellcheck will be disabled.
sk: Slovník je nedostupný. Kontrola pravopisu je vypnutá.

en: Movie loaned
sk: Film vypožičaný

en: Connection error
sk: Chyba spojenia

en: Searching
sk: Hľadám....

en: Cancel
sk: Zruš

en: Record updated
sk: Nahrávka aktualizovaná

en: Filter activated. Showing only loaned movies.
sk: Filter aktivovaný. Zobrazujem požičané filmy.

en:  as
sk:  ako

en: <b>Audio</b>
sk: Zvuk

en: %s file has been created.
sk: Súbor%s bol vytvirený.

en: Export a %s document
sk: Exportovať %s ako dokument.

en: Griffith's movies list
sk: Zoznam filmov

en: previous
sk: Predchádzajúci

en: next
sk: Ďalší

en: Directory %s already exists.
    Do you want to overwrite it?
sk: Adresár %s už existuje.
    Chcete ho prepísať?

en: Can't remove %s!
sk: Nemôžem odstrániť %s!

en: Can't copy %s!
sk: Nemôžem kopírovať %s!

en: Can't open %s!
sk: Nemôžem otvoriť %s!

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Document has been generated.
sk: Dokument vytvorený

en: My Movies List
sk: Moje filmy

en: Export a PDF
sk: Exportovať PDF

en: List of films
sk: Zoznam filmov
