GtkOrphan - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
cs: Grafický nástroj pro hledání a odstranění opuštěných knihoven

en: Remove orphaned packages
cs: Odstranit opuštěné balíky

en: You must run this program as the root user.
cs: Tento program musíte spouštět s právy uživatele root.

en: Cannot find deborphan!
cs: Nemohu najít deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
cs: GtkOrphan vyžaduje pro svůj běh deborphan.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
cs: Grafický nástroj pro hledání a odstranění opuštěných knihoven.

en: You should select a package first!
cs: Nejprve byste měli vybrat balík!

en: No orphaned libraries found.
cs: Nebyly nalezeny žádné opuštěné knihovny.

en: Orphaned packages found:
cs: Opuštěných balíků:

en: for a total of:
cs: o celkové velikosti:

en: Total regular packages found:
cs: Běžných balíků:

en: Select the packages that you wish to remove:
cs: Vyberte balíky, které chcete odstranit:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Section:
cs: Sekce:

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Removing requested packages...
cs: Odstraňuji požadované balíky...

en: Starting...
cs: Spouštím...

en: Done.
cs: Hotovo.

en: You have requested to remove following packages from your system:
cs: Vyžádali jste odstranění následujících balíků ze systému:

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Show package details
cs: Zobrazit podrobnosti o balíku

en: Hibernate package
cs: Hibernovat balík

en: Show hibernated packages
cs: Zobrazit hibernované balíky

en: Select for removal
cs: Označit pro odstranění

en: Select all
cs: Označit vše

en: Unselect all
cs: Odznačit vše

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
cs: Tento seznam zobrazuje všechny balíky ve stavu hibernace'.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
cs: Pokud se balík nachází v tomto seznamu, nikdy nebude oznámen jako opuštěný.

en: Showing details informations for package:
cs: Zobrazuji podrobné informace o balíku:

en: Guess other libraries too:
cs: Zkusit nahlásit i knihovny:

en: Hibernated packages
cs: Hibernované balíky

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
cs: ŽÁDNÉ
    perlu
    pythonu
    pike
    ruby
    interpretů
    chybné sekce
    vývojových balíků
    ladicí
    obecné
    datové
    dokumentace
    falešné
    VŠECHNY

en: Non-orphaned packages
cs: Neopuštěné balíky

en: Options
cs: Volby

en: Orphaned packages
cs: Opuštěné balíky

en: Package details window
cs: Podrobnosti o balíku

en: Pending removals
cs: Nevyřízená odstranění

en: Progress
cs: Postup

en: Purge entire list
cs: Vyčistit celý seznam

en: Remove from list
cs: Odstranit ze seznamu

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
cs: Zobrazit všechny opuštěné balíky, ne jen knihovny

en: Show all packages, not only those in libs section
cs: Zobrazit všechny balíky, ne jen knihovny

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
cs: Zobrazit nenainstalované balíky s opuštěnými konfiguračními soubory

en: _File
cs: _Soubor

en: _Hibernated packages list
cs: Seznam _hibernovaných balíků

en: _Package details
cs: _Podrobnosti o balíku

en: _Sort
cs: _Třídění

en: _View
cs: P_ohled
