gtkorphan-0.4.3 - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
lv: Grafisks rīks ar kuru atrast un noņemt bāreņ-bibliotēkas.

en: Remove orphaned packages
lv: Noņemt bāreņ-bibliotēkas

en: You must run this program as the root user.
lv: Jums šī programma ir jāizpilda, kā root lietotājam.

en: Cannot find deborphan!
lv: Nevar atrast deborphan!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
lv: GtkOrphan izpildei nepieciešams deborphan.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
lv: Grafisks rīks ar kuru atrast un noņemt bāreņ-bibliotēkas.

en: You should select a package first!
lv: Jums sākumā jānorāda pakotne!

en: No orphaned libraries found.
lv: Netika atrasta neviena bāreņ-bibliotēka.

en: Orphaned packages found:
lv: Bāreņ-pakotnes atrastas:

en: for a total of:
lv: kopējais skaits:

en: Total regular packages found:
lv: Kopējais parasto pakotņu skaits:

en: Select the packages that you wish to remove:
lv: Norādiet pakotnes, kuras vēlaties noņemt:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Section:
lv: Sadaļa:

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Removing requested packages...
lv: Notiek norādīto pakotņu noņemšana...

en: Starting...
lv: Startē...

en: Done.
lv: Pabeigts.

en: You have requested to remove following packages from your system:
lv: Jūs esat pieprasījis noņemt sekojošas pakotnes no savas sistēmas:

en: Are you sure?
lv: Vai tiešām?

en: Show package details
lv: Rādīt informāciju par pakotni

en: Hibernate package
lv: Hibernēt pakotni

en: Show hibernated packages
lv: Rādīt hibernētās pakotnes

en: Select for removal
lv: Atlasīt noņemšanai

en: Select all
lv: Atlasīt visu

en: Unselect all
lv: Noņemt atlasi visam

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
lv: Saraksts attēlo visas pakotnes ar statusu “hibernācija”.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
lv: Pakotnes nekad netiks ziņotas kā bāreņ-pakotnes, kamēr atrodas šai sarakstā.

en: Showing details informations for package:
lv: Pakotnes detalizētas informācijas rādīšana:

en: Guess other libraries too:
lv: Minēt arī citas bibliotēkas:

en: Hibernated packages
lv: Hibernētās pakotnes

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
lv: NEVIENA
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpretētāji
    nepareizā sadaļa
    izstrādes pakotne
    atkļūdošana
    vispārējās
    datu
    dokumentu
    imitācijas
    VISAS

en: Non-orphaned packages
lv: Ne-bāreņu pakotnes

en: Options
lv: Opcijas

en: Orphaned packages
lv: Bāreņ-pakotnes

en: Package details window
lv: Pakotnes informācijas logs

en: Pending removals
lv: Gaida noņemšanu

en: Purge entire list
lv: Iztīrīt visu sarakstu

en: Remove from list
lv: Izņemt no saraksta

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
lv: Rādīt visas bāreņ-pakotnes, ne tikai tās, kuras ir bibliotēkas sadaļā

en: Show all packages, not only those in libs section
lv: Rādīt visas pakotnes, ne tikai tās, kuras ir bibliotēkas sadaļā

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
lv: Rādīt atinstalētas pakotnes ar bāreņ-konfigurācijas datnēm

en: _File
lv: _Datne

en: _Hibernated packages list
lv: _Hibernēto pakotņu saraksts

en: _Package details
lv: Informācija par _pakotnēm

en: _Sort
lv: _Kārtot

en: _View
lv: _Skats
