libbonobo - en to fa translation catalogue (64 entries)

en: Couldn't find which child the server was listed in
fa: نمی‌توان فرزندی را که کارگزار در آن فهرست شده است یافت

en: Not a valid Activation ID
fa: شناسه‌ی فعال‌سازی معتبر نیست

en: Directory to read .server files from
fa: شاخه‌ای که پرونده‌های ‎.server باید از آن خوانده شود

en: DIRECTORY
fa: شاخه

en: File descriptor to write IOR to
fa: توصیف‌گر پرونده‌ای که باید IOR در آن نوشته شود

en: Query expression to evaluate
fa: عبارت پرس‌وجویی که باید ارزیابی شود

en: EXPRESSION
fa: عبارت

en: CORBA CosNaming service.
fa: خدمات CORBA CosNaming.

en: Name service
fa: خدمات نام

en: a NULL iid is not valid
fa: یک iid خالی معتبر نیست

en: invalid character '%c' in iid '%s'
fa: نویسه‌ی نامعتبر '%c' در iid ‏'%s'

en: Child process did not give an error message, unknown failure occurred
fa: فراروند فرزند پیغام خطایی نداد، شکست ناشناخته

en: Failed to read from child process: %s
fa: خواندن از فراروند فرزند شکست خورد: %s

en: File descriptor to print IOR on
fa: توصیف‌گر پرونده برای چاپ IOR

en: IID to activate
fa: ‏IIDای که باید فعال شود

en: Prevent registering of server with OAF
fa: ممانعت از ثبت کارگزار نزد OAF

en: Bonobo activation options
fa: گزینه‌های فعال‌سازی Bonobo

en: g_module_open of `%s' failed with `%s'
fa: ‏g_module_open کردن ‎`%s'‎ با ‎`%s'‎ شکست خورد

en: Can't find symbol Bonobo_Plugin_info in `%s'
fa: نمی‌توان نماد Bonobo_Plugin_info را در ‎`%s'‎ یافت

en: Factory `%s' returned NIL for `%s'
fa: کارخانه‌ی ‎`%s'‎ برای ‎`%s'‎،‏ NIL برگرداند

en: Shlib `%s' didn't contain `%s'
fa: ‏Shlib ‏‎`%s'‎ شامل ‎`%s'‎ نیست

en: Name
fa: نام

en: Application unique name
fa: نام یکتای برنامه‌ی کاربردی

en: An unsupported action was attempted
fa: تلاش برای انجام عملی پشتیبانی‌نشده صورت گرفت

en: IO Error
fa: خطای ورودی/خروجی

en: Invalid argument value
fa: مقدار نامعتبر آرگومان

en: Object not found
fa: شیء یافته نشد

en: Syntax error in object description
fa: خطای نحوی در توصیف شیء

en: Cannot activate object from factory
fa: نمی‌توان شیء را از کارخانه فعال کرد

en: No permission to access stream
fa: اجازه‌ی دست‌یابی به جریان نیست

en: An unsupported stream action was attempted
fa: تلاش برای انجام عمل جریانی پشتیبانی‌نشده‌ای صورت گرفت

en: IO Error on stream
fa: خطای ورودی/خروجی روی جریان

en: IO Error on storage
fa: خطای ورودی/خروجی روی حافظه

en: Name already exists in storage
fa: نام از قبل در حافظه وجود دارد

en: Object not found in storage
fa: شیء در حافظه یافت نشد

en: No permission to do operation on storage
fa: اجازه‌ی عملیات روی حافظه وجود ندارد

en: An unsupported storage action was attempted
fa: تلاش برای انجام عمل حافظه‌ای پشتیبانی‌نشده‌ای صورت گرفت

en: Object is not a stream
fa: این شیء جریان نیست

en: Object is not a storage
fa: این شیء حافظه نیست

en: Storage is not empty
fa: حافظه خالی نیست

en: invalid path to XML user interface element
fa: مسیر نامعتبر برای عنصر واسط کاربر XML

en: the requested UI attribute didn't exist
fa: مشخصه‌ی درخواستی از واسط کاربر وجود ندارد

en: Unknown command or verb
fa: دستور یا فعل ناشناخته

en: Command is insensitive
fa: فرمان ناحساس است

en: incorrect data type
fa: نوع داده‌ای غلط

en: stream not found
fa: جریان یافته نشد

en: Error checking error; no exception
fa: خطا در بررسی خطا؛ استثنایی نیست

en: General activation error with no description
fa: خطای عمومی فعال‌سازی بدون توصیف

en: Could not initialize Bonobo
fa: نمی‌توان Bonobo را راه‌اندازی کرد

en: Failed to resolve, or extend '%s
fa: نمی‌توان '%s را رفع کرد، یا گسترش داد

en: Failed to activate object
fa: فعال‌سازی شیء شکست خورد

en: Exception activating '%s'
fa: استثنا در فعال‌سازی «%s»

en: Failed to activate '%s'
fa: شکست در فعال‌سازی «%s»

en: stream MonikerExtender
fa: جریان MonikerExtender

en: I could not initialize Bonobo
fa: نمی‌توانم Bonobo را راه‌اندازی کنم

en: An exception occurred '%s'
fa: استثنا رخ داد '%s'

en: Could not save configuration file.
fa: نمی‌توان پرونده‌ی پیکربندی را ذخیره کرد.

en: Please, make sure you have permissions to write to '%s'.
fa: لطفاً مطمئن شوید اجازه‌ی نوشتن در '%s' را دارید.

en: Successfully wrote configuration file.
fa: پرونده‌ی پیکربندی با موفقیت نوشته شد.

en: %s already in configuration file
fa: ‏%s از قبل در پرونده‌ی پیکربندی موجود است

en: Directory to remove from configuration file
fa: شاخه‌ای که باید از پرونده‌ی پیکربندی حذف شود

en: Directory to add to configuration file
fa: شاخه‌ای که باید به پرونده‌ی پیکربندی اضافه شود

en: Display directories in configuration file
fa: نمایش شاخه‌ها در پرونده‌ی پیکربندی

en: Display path to configuration file
fa: نمایش مسیر پرونده‌ی پیکربندی
