libbonobo - en to uk translation catalogue (107 entries)

en: Couldn't find which child the server was listed in
uk: Не вдається знайти дочірній процес, в якому вказано сервер

en: Not a valid Activation ID
uk: Неправильний ідентифікатор активації

en: Directory to read .server files from
uk: Каталог, з якого будуть зчитуватись файли типу .server

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Serve as an ActivationContext (default is as an ObjectDirectory only)
uk: обробляти як ActivationContext (типовим є лише ObjectDirectory)

en: File descriptor to write IOR to
uk: Дескриптор файлу для запису IOR у

en: FD
uk: ФД

en: Register as the user's activation server without locking.  Warning: this option can have dangerous side effects on the stability of the user's running session, and should only be used for debugging purposes
uk: Реєструватись як сервер активації користувача без блокування.  Попередження: цей параметр може мати небезпечні побічні ефекти для стабільності запущеного сеансу користувача, і має використовуватись лише для налагодження

en: Query expression to evaluate
uk: Вираз запиту для аналізу

en: EXPRESSION
uk: ВИРАЗ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Запустіть '%s --help' для повного списку доступних параметрів команд.

en: CORBA CosNaming service.
uk: Служба CosNaming середовища CORBA.

en: Name service
uk: Служба назв

en: Notification service
uk: Служба сповіщення

en: Notification service for activation
uk: Служба сповіщення для активації

en: We don't handle activating shlib objects in a remote process yet
uk: Активація об'єктів спільних бібліотек у віддалених процесах поки-що не підтримується

en: The Bonobo Activation configuration file was not read successfully. Please, check it is valid in: %s
uk: Не вдається прочитати файл конфігурації активації Bonobo. Переконайтесь, що файл "%s" вказано правильно

en: a NULL iid is not valid
uk: iid не може мати значення NULL

en: iid %s has a NULL type
uk: iid %s дорівнює NULL

en: iid %s has a NULL location
uk: Адреса iid %s дорівнює NULL

en: invalid character '%c' in iid '%s'
uk: невірний символ  "%c" в iid "%s"

en: Property '%s' has no value
uk: Для властивості "%s" не задане значення

en: Could not parse badly formed XML document %s
uk: Не вдається проаналізувати неправильно сформований документ формату XML "%s"

en: Trying dir %s
uk: Спроба відкрити каталог %s

en: Child process did not give an error message, unknown failure occurred
uk: Дочірній процес не видав повідомлення про помилку, виникла невідома помилка

en: Failed to read from child process: %s
uk: Не вдається прочитати дані від дочірнього процесу: %s

en: EOF from child process
uk: Отримано ознаку кінця файлу від дочірнього процесу

en: Couldn't spawn a new process
uk: Не вдається створити новий процес

en: File descriptor to print IOR on
uk: Дескриптор файлу для друку IOR

en: IID to activate
uk: IID до активації

en: Prevent registering of server with OAF
uk: Запобігти реєстрації сервера з OAF

en: Bonobo Activation options:
uk: Параметри активації Bonobo:

en: Show Bonobo Activation options
uk: Показувати параметри активації Bonobo

en: Bonobo activation options
uk: Параметри активації Bonobo

en: g_module_open of `%s' failed with `%s'
uk: Помилка у g_module_open для "%s" з "%s"

en: Can't find symbol Bonobo_Plugin_info in `%s'
uk: Не вдається знайти позначення Bonobo_Plugin_info в "%s"

en: Factory `%s' returned NIL for `%s'
uk: Фабрика "%s" повернула NIL для "%s"

en: Shlib `%s' didn't contain `%s'
uk: Спільна бібліотека "%s" не містить "%s"

en: Name
uk: Назва

en: Application unique name
uk: Унікальна назва програми

en: Custom CORBA POA
uk: Інший адаптер CORBA POA

en: An unsupported action was attempted
uk: Спроба виконати непідтримувану дію

en: IO Error
uk: Помилка вводу-виводу

en: Invalid argument value
uk: Неправильне значення аргументу

en: Object not found
uk: Об'єкта не знайдено

en: Syntax error in object description
uk: Синтаксична помилка в описі об'єкту

en: Cannot activate object from factory
uk: Не вдається активувати об'єкт з фабрики

en: No permission to access stream
uk: Немає прав на доступ до потоку

en: An unsupported stream action was attempted
uk: Спроба виконати непідтримувану дію потоку

en: IO Error on stream
uk: Помилка вводу-виводу у потоці

en: IO Error on storage
uk: Помилка вводу-виводу у сховищі

en: Name already exists in storage
uk: Назва вже існує у сховищі

en: Object not found in storage
uk: Об'єкт не знайдено у сховищі

en: No permission to do operation on storage
uk: Немає права на виконання операції зі сховищем

en: An unsupported storage action was attempted
uk: Спроба виконати непідтримувану дію зі сховищем

en: Object is not a stream
uk: Об'єкт не є потоком

en: Object is not a storage
uk: Об'єкт не є сховищем

en: Storage is not empty
uk: Сховище не порожнє

en: malformed user interface XML description
uk: неправильний XML-опис інтерфейсу користувача

en: invalid path to XML user interface element
uk: неприпустимий шлях до XML-елемента інтерфейсу користувача

en: the requested UI attribute didn't exist
uk: запитаний атрибут інтерфейсу користувача не існував

en: Unknown command or verb
uk: Невідома команда чи дія

en: Command is insensitive
uk: Команда не має змісту

en: incorrect data type
uk: неправильний тип даних

en: stream not found
uk: поток не знайдено

en: property not found
uk: властивість не знайдено

en: property has invalid type
uk: властивість має неправильний тип

en: property is read only
uk: властивість лише для зчитування

en: config database backend failed
uk: помилка в модулі конфігураційної бази даних

en: Moniker interface cannot be found
uk: Не вдається знайти інтерфейс монікера

en: Moniker activation timed out
uk: Вийшов час активації монікера

en: Syntax error within moniker
uk: Синтаксична помилка в монікері

en: Moniker has an unknown moniker prefix
uk: Монікер має невідомий префікс монікера

en: Error checking error; no exception
uk: Помилка перевірки на помилку; без виключної ситуації

en: General activation error with no description
uk: Загальна помилка активації без опису

en: Could not initialize Bonobo
uk: Не вдається ініціалізувати Bonobo

en: Failed to resolve, or extend '%s
uk: Не вдається розв'язати чи розширити "%s"

en: Failed to activate object
uk: Не вдається активувати об'єкт

en: Exception activating '%s'
uk: Виключна ситуація під час активації "%s"

en: Failed to activate '%s'
uk: Не вдається активувати "%s"

en: HTTP Moniker
uk: Монікер HTTP

en: ORB IOR handling moniker
uk: Монікер обробки ORB IOR

en: Standard Moniker factory
uk: Фабрика стандартних монікерів

en: generic Oaf activation moniker
uk: Загальний монікер активації OAF

en: generic Oaf query moniker
uk: Загальний монікер запиту OAF

en: generic factory 'new' moniker
uk: Загальний монікер фабрики "new"

en: generic item moniker
uk: Загальний монікер елемента

en: stream MonikerExtender
uk: потоковий MonikerExtender

en: Bonobo Echo server factory
uk: Фабрика серверів відлуння Bonobo

en: Bonobo Echo server sample program
uk: Зразок програми сервера відлуння

en: Echo component
uk: Компонент відлуння

en: Echo component factory
uk: Фабрика компонентів відлуння

en: I could not initialize Bonobo
uk: Не вдається ініціалізувати Bonobo

en: Could not create an instance of the sample echo component
uk: Не вдається створити екземпляр зразка компонента відлуння

en: An exception occurred '%s'
uk: Виникла виключна ситуація "%s"

en: Could not save configuration file.
uk: Не вдається зберегти файл конфігурації.

en: Please, make sure you have permissions to write to '%s'.
uk: Переконайтесь, що ви маєте права на запис у "%s".

en: Successfully wrote configuration file.
uk: Файл конфігурації успішно збережено.

en: configuration file is:
        %s
uk: файл конфігурації є:
        %s

en: %s already in configuration file
uk: %s вже міститься у файлі конфігурації

en: there is not a properly structured configuration file
uk: файл конфігурації має неправильну структуру

en: Bonobo-activation configuration file contains:
uk: Файл конфігурації служби Bonobo-activation містить:

en: Directory to remove from configuration file
uk: Каталог, який слід видалити з файла конфігурації

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Directory to add to configuration file
uk: Каталог, який слід додати у файл конфігурації

en: Display directories in configuration file
uk: Показати каталоги з файлу конфігурації

en: Display path to configuration file
uk: Показати шлях до файла конфігурації
