libgnome-keyring master - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
ast: Accesu Denegáu

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ast: L'aplicación gnome-keyring-daemon nun ta executándose.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ast: Fallu al comunicase con gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
ast: Yá esiste un depósitu de claves con esi nome

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ast: Fallu de programación: L'aplicación unvió datos non válidos.

en: No matching results
ast: Nun s'alcontró dengún resultáu coincidente

en: A keyring with that name does not exist.
ast: Nun esiste un depósitu de claves con esi nome.

en: The keyring has already been unlocked.
ast: El depósitu de claves yá se desbloquió.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
ast: Predetermináu
