libgnome-keyring - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
eo: Aliro malpermesita

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
eo: La gnoma ŝlosilara demono ne ruiliĝas.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
eo: Eraro dum komunikado kun la gnoma ŝlosilara demono

en: A keyring with that name already exists
eo: Ŝlosilaro kun tiu nomo jam ekzistas.

en: Programmer error: The application sent invalid data.
eo: Programista eraro: la aplikaĵo sendis nevalidajn datenojn.

en: No matching results
eo: Nenio kongruis.

en: A keyring with that name does not exist.
eo: Ŝlosilaro kun tiu nomo ne ekzistas.

en: The keyring has already been unlocked.
eo: La ŝlosilaro jam estis malŝlosita.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
eo: Defaŭlto
