libgnome-keyring master - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
et: Ligipääs keelatud

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
et: Rakendus gnome-keyring-daemon ei tööta.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
et: Tõrge gnome-keyring-daemoniga suhtlemisel

en: A keyring with that name already exists
et: Sellenimeline võtmerõngas on juba olemas

en: Programmer error: The application sent invalid data.
et: Programmeerija viga: rakendus saatis mittekorrektseid andmeid.

en: No matching results
et: Sobivaid vasteid ei leitud

en: A keyring with that name does not exist.
et: Sellenimelist võtmerõngast ei ole.

en: The keyring has already been unlocked.
et: See võtmerõngas juba on lukust lahti võetud.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
et: Vaikimisi
