libgnome-keyring - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
fy: Tagong ûntsizzen

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
fy: De tapassing 'gnome-keyring-daemon' rint net.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
fy: Flater ûnder it praate mei 'gnome-keyring-daemon'

en: A keyring with that name already exists
fy: In slútring mei dizze namme bestiet al

en: Programmer error: The application sent invalid data.
fy: Ûntwikkeldersflater: de tapassing hat ûnjildige data ferstjoerd

en: No matching results
fy: Gjin oerienkommende fertuten

en: A keyring with that name does not exist.
fy: In slútring mei dizze namme bestiet net

en: The keyring has already been unlocked.
fy: De slútring is al ûntskoattele

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
fy: Standert
