libgnome-keyring - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
gd: Chaidh an t-inntrigeadh a dhiùltadh

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
gd: Chan eil am prògram gnome-keyring-daemon a' ruith.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
gd: Mearachd le conaltradh ri gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
gd: Tha dul-iuchrach air a bheil an t-ainm seo ann mar-thà

en: Programmer error: The application sent invalid data.
gd: Mearachd prògramachaidh: Chuir am prògram dàta mì-dhligheach.

en: No matching results
gd: Cha deach toradh a lorg

en: A keyring with that name does not exist.
gd: Chan eil dul-iuchrach air a bheil an t-ainm seo ann.

en: The keyring has already been unlocked.
gd: Chaidh an dul-iuchrach a neo-ghlasadh mar-thà.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
gd: Bunaiteach
