libgnome-keyring master - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
hu: A gnome-keyring-daemon alkalmazás nem fut.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
hu: Hiba a gnome-keyring-daemon alkalmazással való kommunikáció során

en: A keyring with that name already exists
hu: Már létezik ilyen nevű kulcstartó

en: Programmer error: The application sent invalid data.
hu: Programhiba: Az alkalmazás érvénytelen adatokat küldött.

en: No matching results
hu: Nincs egyezés

en: A keyring with that name does not exist.
hu: Nem létezik ilyen nevű kulcstartó.

en: The keyring has already been unlocked.
hu: A kulcstartó már fel lett oldva.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
hu: Alapértelmezett
