libgnome-keyring master - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
mr: ॲक्सेस नकारले

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
mr: gnome-keyring-daemon ॲप्लिकेशन सुरू नाही.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
mr: gnome-keyring-daemon सह संपर्क साधतेवेळी त्रुटी

en: A keyring with that name already exists
mr: त्यानावासह किरिंग आधिपासूनच अस्तित्वात आहे

en: Programmer error: The application sent invalid data.
mr: प्रोग्रामर त्रुटी: ॲप्लिकेशनने अवैध डाटा पाठवले.

en: No matching results
mr: जुळण्याजोगी परिणाम आढळले नाही

en: A keyring with that name does not exist.
mr: त्या नावाचे किरिंग अस्तित्वात नाही.

en: The keyring has already been unlocked.
mr: किरिंग आधिपासूनच कुलूपबंद अशक्य केले आहे.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
mr: पूर्वनिर्धारित
