libgnome-keyring master - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Access Denied
ms: Akses Ditolak

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ms: Aplikasi gnome-keyring tidak berjalan

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ms: Ralat berkomunikasi dengan gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
ms: Keyring dengan nama tersebut telah wujud

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ms: Ralat programer: Aplikasi ini menghantar data yang tidak sah.

en: No matching results
ms: Tiada hasil berpadanan

en: A keyring with that name does not exist.
ms: Keyring dengan nama tersebut tidak wujud.

en: The keyring has already been unlocked.
ms: Keyring sudah dibuka.
