libgnome-keyring 3.3.x - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
nb: Tilgang nektet

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
nb: Programmet gnome-keyring-daemon kjører ikke.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
nb: Feil under kommunikasjon med gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
nb: Det finnes allerede En nøkkelring med dette navnet

en: Programmer error: The application sent invalid data.
nb: Programfeil: Programmet sendte ugyldige data.

en: No matching results
nb: Ingen treff

en: A keyring with that name does not exist.
nb: Det finnes ingen nøkkelring med dette navnet.

en: The keyring has already been unlocked.
nb: Nøkkelringen er allerede låst opp.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
nb: Forvalgt
