libgnome-keyring master - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
nds: Togang nich tolaten

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
nds: De gnome-keyring-daemon lööpt nich.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
nds: Fehler bi'm schnacken mit de gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
nds: Een Slötelring mit düssem Naam givt dat all

en: Programmer error: The application sent invalid data.
nds: Programmerfehler: Dat Programm het nich akerate Daten sennt.

en: No matching results
nds: Keen passende Rutkamen

en: A keyring with that name does not exist.
nds: Een Slötelring mit düssem Naam givt dat nich.

en: The keyring has already been unlocked.
nds: De Slötelring warrt all opsluten.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
nds: Standard
