libgnome-keyring master - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
pt_BR: Acesso negado

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
pt_BR: O aplicativo gnome-keyring-daemon não está em execução.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
pt_BR: Erro ao comunicar-se com o gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
pt_BR: Um chaveiro com este nome já existe

en: Programmer error: The application sent invalid data.
pt_BR: Erro de programação: O aplicativo enviou dados inválidos.

en: No matching results
pt_BR: Nenhum resultado correspondente.

en: A keyring with that name does not exist.
pt_BR: Um chaveiro com este nome não existe.

en: The keyring has already been unlocked.
pt_BR: O chaveiro já está destravado.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
pt_BR: Padrão
