libgnome-keyring master - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
ro: Acces interzis

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ro: Aplicația gnome-keyring-daemon nu este în execuție.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ro: Eroare la comunicarea cu gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
ro: Există deja un inel de chei cu acel nume

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ro: Eroare programator: Aplicația a trimis date nevalide.

en: No matching results
ro: Niciun rezultat corespunzător

en: A keyring with that name does not exist.
ro: Nu există un inel de chei cu acel nume.

en: The keyring has already been unlocked.
ro: Inelul de chei a fost deja deblocat.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
ro: Implicit
