libgnome-keyring - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
sk: Prístup zamietnutý

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
sk: Aplikácia gnome-keyring-daemon nebeží.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
sk: Chyba pri komunikácii s gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
sk: Zväzok kľúčov s takým názvom už existuje

en: Programmer error: The application sent invalid data.
sk: Programátorská chyba: Aplikácia poslala neplatné údaje.

en: No matching results
sk: Bez vhodných výsledkov

en: A keyring with that name does not exist.
sk: Zväzok kľúčov s takým názvom neexistuje.

en: The keyring has already been unlocked.
sk: Zväzok kľúčov už bol odomknutý.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
sk: Predvolený
