libgnome-keyring - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
sr: Приступ је одбијен

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
sr: Није покренут управљачки програм за Гномове привеске.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
sr: Грешка у комуникацији са управљачким програмом за Гномове привеске.

en: A keyring with that name already exists
sr: Већ постоји привезак са овим именом

en: Programmer error: The application sent invalid data.
sr: Грешка програмера: Програм је послао неисправне податке.

en: No matching results
sr: Нема резултата

en: A keyring with that name does not exist.
sr: Привезак са овим именом не постоји.

en: The keyring has already been unlocked.
sr: Привезак је већ откључан.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
sr: Подразумевани
