libgnome-keyring - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
sr: Pristup je odbijen

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
sr: Nije pokrenut upravljački program za Gnomove priveske.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
sr: Greška u komunikaciji sa upravljačkim programom za Gnomove priveske.

en: A keyring with that name already exists
sr: Već postoji privezak sa ovim imenom

en: Programmer error: The application sent invalid data.
sr: Greška programera: Program je poslao neispravne podatke.

en: No matching results
sr: Nema rezultata

en: A keyring with that name does not exist.
sr: Privezak sa ovim imenom ne postoji.

en: The keyring has already been unlocked.
sr: Privezak je već otključan.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
sr: Podrazumevani
