libgnome-keyring - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
sv: Åtkomst nekad

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
sv: Programmet gnome-keyring-daemon körs inte.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
sv: Fel vid kommunikation med gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
sv: Det finns redan en nyckelring med det namnet

en: Programmer error: The application sent invalid data.
sv: Programmeringsfel: Programmet skickade ogiltigt data.

en: No matching results
sv: Inga sökträffar

en: A keyring with that name does not exist.
sv: Det finns ingen nyckelring med det namnet.

en: The keyring has already been unlocked.
sv: Nyckelringen har redan låsts upp.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
sv: Standard
