libgnome-keyring master - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
ta: க்னோம் விசை வளைய கிங்கரன் இயங்கவில்லை

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
ta: க்னோம் விசை வளைய கிங்கரன் உடன் தொடர்பு கொள்வதில் பிழை

en: A keyring with that name already exists
ta: அந்த பெயருடன் விசை வளையம் ஏற்கெனவே இருப்பில் உள்ளது.

en: Programmer error: The application sent invalid data.
ta: நிரல் பிழை: நிரல் பிழையான தரவை அனுப்பியது.

en: No matching results
ta: பொருத்தமான விடைகள் இல்லை

en: A keyring with that name does not exist.
ta: அந்த பெயருடன் விசை வளையம்  இருப்பில் இல்லை

en: The keyring has already been unlocked.
ta: விசைவளைய ஏற்கெனவே பூட்டு திறக்கப்பட்டு விட்டது.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
ta: முன்னிருப்பு
