libgnome-keyring master - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
th: ไม่ได้รับอนุญาตให้เข้าใช้

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
th: โปรแกรม gnome-keyring-daemon ไม่ได้ทำงานอยู่

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
th: เกิดข้อผิดพลาดขณะสื่อสารกับ gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
th: มีพวงกุญแจชื่อนี้อยู่ก่อนแล้ว

en: Programmer error: The application sent invalid data.
th: ข้อผิดพลาดของโปรแกรมเมอร์: โปรแกรมส่งข้อมูลที่ใช้การไม่ได้มาให้

en: No matching results
th: ไม่มีผลลัพธ์ที่ตรง

en: A keyring with that name does not exist.
th: ไม่มีพวงกุญแจชื่อนี้อยู่

en: The keyring has already been unlocked.
th: พวงกุญแจถูกปลดล็อคเรียบร้อยแล้ว

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
th: ปริยาย
