libgnome-keyring master - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
tr: Erişim Reddedildi

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
tr: Gnome anahtarlık hizmeti uygulaması şu anda çalışmıyor.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
tr: Gnome anahtarlık hizmeti ile iletişim kurarken hata

en: A keyring with that name already exists
tr: Zaten bu isimde bir anahtarlık var

en: Programmer error: The application sent invalid data.
tr: Programcı hatası: Uygulama geçersiz veri gönderdi.

en: No matching results
tr: Eşleşen sonuç yok

en: A keyring with that name does not exist.
tr: Bu isimde bir anahtarlık yok.

en: The keyring has already been unlocked.
tr: Anahtarlık zaten açılmış.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
tr: Öntanımlı
