libgnome-keyring - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
uk: Програму gnome-keyring-daemon не запущено.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
uk: Помилка при приєднанні до gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
uk: В'язка ключів з такою назвою вже існує

en: Programmer error: The application sent invalid data.
uk: Помилка розробника: програма надіслала некоректні дані.

en: No matching results
uk: Немає збігів

en: A keyring with that name does not exist.
uk: В'язка ключів з такою назвою не існує.

en: The keyring has already been unlocked.
uk: В'язка ключів вже розблокована.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
uk: Основна
