libgnome-keyring - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Access Denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
vi: Gặp lỗi khi giao tiếp với trình nền gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
vi: Đã có một vòng khóa với tên này rồi

en: Programmer error: The application sent invalid data.
vi: Lỗi nhà lập trình: ứng dụng đã gửi dữ liệu không hợp lệ.

en: No matching results
vi: Không tìm thấy

en: A keyring with that name does not exist.
vi: Không có vòng khoá tên đó.

en: The keyring has already been unlocked.
vi: Vòng khoá đã được bỏ khoá.
