nautilus-compare 0.0.1 - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Compare to
et: Võrdle

en: Compare to the file remembered before
et: Võrdleb varem meelde jäetud failiga

en: Compare Later
et: Võrdle hiljem

en: Remember file for later comparison
et: Jätab faili meelde, et hiljem seda võrrelda

en: Compare selected files to the file remembered before
et: Võrdleb valitud faile varem meelde jäetud failiga

en: Compare
et: Võrdle

en: Compare selected files
et: Võrdleb valitud faile omavahel

en: Nautilus Compare Extension Preferences
et: Nautilus Compare' laienduse eelistused

en: Normal Diff
et: Tavaline diff

en: Three-Way Diff
et: Kolmesuunaline diff

en: N-Way Diff
et: Paljutasemelne diff
