ndisgtk - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
ast: Nun puede vese si ta presente'l hardware

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
ast: <b>%s</b>
    Hardware presente: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
ast: <b>%s</b>
    ¡Controlador non válidu!

en: Please drag an '.inf' file instead.
ast: Por favor, arrastra un ficheru '.inf' nel so llugar.

en: Could not find a network configuration tool.
ast: Nun puede alcontrase una ferramienta de configuración de rede.

en: No file selected.
ast: Dengún ficheru seleicionáu.

en: Not a valid driver .inf file.
ast: Nun ye un ficheru válidu de controlador .inf.

en: Driver is already installed.
ast: El controlador yá ta instaláu

en: Error while installing.
ast: Error al instalar.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
ast: El módulu nun pudo cargase. L'error fue:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
ast: ¿Ta instaláu el módulu ndiswrapper?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
ast: ¿Tas seguru de que quies desaniciar el controlador <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
ast: ¡Necesitense privilexos de root o sudo!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
ast: <b>Controladores de Windows instalaos anguaño:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
ast: <span size="larger" weight="bold">Seleiciona'l ficheru <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
ast: Configurar rede

en: Install Driver
ast: Instalar controlador

en: Location:
ast: Allugamientu:

en: Select inf File
ast: Seleiciona ficheru inf

en: Wireless Network Drivers
ast: Controladores de redes inalámbriques

en: _Install
ast: _Instalar

en: _Install New Driver
ast: _Instalar controlador nuevu

en: _Remove Driver
ast: _Desaniciar controlador

en: Ndiswrapper driver installation tool
ast: Ferramienta d'instalación de controladores Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
ast: Controladores inalámbricos de Windows
