ndisgtk - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
bg: Не може да се установи наличието на хардуер.

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
bg: <b>%s</b>
    Наличен хардуер: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
bg: <b>%s</b>
    Невалиден драйвер!

en: Please drag an '.inf' file instead.
bg: Вместо това, завлачете '.inf' файл

en: Could not find a network configuration tool.
bg: Не може да бъде намерен инструмент за настройка на мрежата.

en: No file selected.
bg: Не е избран файл.

en: Not a valid driver .inf file.
bg: Невалиден .inf файл

en: Driver is already installed.
bg: Драйверът вече е инсталиран.

en: Error while installing.
bg: Грешка по време на инсталирането

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
bg: Модулът не може да бъде зареден. Грешката е:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
bg: Инсталиран ли е модулът ndiswrapper?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да премахнете драйвера <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
bg: Необходими са root или sudo права!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
bg: <b>Текущо инсталирани Windows драйвери:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
bg: <span size="larger" weight="bold">Изберете <i>inf</i> файл:</span>

en: Configure Network
bg: Настройка на мрежата

en: Install Driver
bg: Инсталиране на драйвер

en: Location:
bg: Местонахождение:

en: Select inf File
bg: Изберете inf файл

en: Wireless Network Drivers
bg: Безжични мрежови драйвери

en: _Install
bg: _Инсталиране

en: _Install New Driver
bg: _Нов драйвер

en: _Remove Driver
bg: _Премахване на драйвер

en: Ndiswrapper driver installation tool
bg: Инструмент за инсталиране на драйвери Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
bg: Безжични драйвери за Windows
