ndisgtk - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
ca: No s'ha pogut trobar el maquinari.

en: Yes
ca: Sí

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
ca: <b>%s</b>
    S'ha trobat el maquinari: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
ca: <b>%s</b>
    El controlador no és vàlid.

en: Please drag an '.inf' file instead.
ca: Arrossegueu un fitxer «.inf».

en: Could not find a network configuration tool.
ca: No s'ha pogut trobar cap eina de configuració de xarxa.

en: No file selected.
ca: No heu seleccionat cap fitxer.

en: Not a valid driver .inf file.
ca: No és un fitxer .inf vàlid.

en: Driver is already installed.
ca: El controlador ja està instal·lat.

en: Error while installing.
ca: S'ha produït un error durant la instal·lació.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
ca: No s'ha pogut carregar el mòdul. S'ha produït l'error següent:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
ca: Està instal·lat el mòdul ndiswrapper?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
ca: Segur que voleu suprimir el controlador <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
ca: Calen permisos d'usuari primari o utilitzar el «sudo».

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
ca: <b>Controladors del Windows instal·lats actualment:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
ca: <span size="larger" weight="bold">Seleccioneu un fitxer <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
ca: Configura la xarxa

en: Install Driver
ca: Instal·la el controlador

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Select inf File
ca: Seleccioneu un fitxer inf

en: Wireless Network Drivers
ca: Controladors de xarxa sense fil

en: _Install
ca: _Instal·la

en: _Install New Driver
ca: _Instal·la un controlador nou

en: _Remove Driver
ca: _Suprimeix un controlador

en: Ndiswrapper driver installation tool
ca: Eina d'instal·lació de controladors Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
ca: Controladors sense fil del Windows
