ndisgtk - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
cs: Nepodařilo se zjistit, jestli je zařízení dostupné.

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
cs: <b>%s</b>
    Dostupné zařízení: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
cs: <b>%s</b>
    Neplatný ovladač!

en: Please drag an '.inf' file instead.
cs: Prosím přetáhněte místo toho '.inf' soubor.

en: Could not find a network configuration tool.
cs: Nelze nalézt nástroj pro nastavení sítě.

en: No file selected.
cs: Žádný vybraný soubor.

en: Not a valid driver .inf file.
cs: Toto není platný .inf soubor ovladače.

en: Driver is already installed.
cs: Ovladač je již nainstalován.

en: Error while installing.
cs: Chyba v průběhu instalace.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
cs: Modul nemohl být nahrán. Chyba zní:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
cs: Je modul ndiswrapper nainstalován?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit ovladač <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
cs: Je zapotřebí oprávnění root nebo sudo!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
cs: <b>Aktuálně nainstalované ovladače z Windows:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
cs: <span size="larger" weight="bold">Vyberte soubor <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
cs: Nastavit síť

en: Install Driver
cs: Nainstalovat ovladač

en: Location:
cs: Umístění:

en: Select inf File
cs: Vybrat soubor inf

en: Wireless Network Drivers
cs: Ovladače bezdrátové sítě

en: _Install
cs: Na_instalovat

en: _Install New Driver
cs: Na_instalovat nový ovladač

en: _Remove Driver
cs: Odst_ranit ovladač

en: Ndiswrapper driver installation tool
cs: Nástroj pro instalaci ovladačů pro Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
cs: Ovladače bezdrátových zařízení z Windows
