ndisgtk - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
he: לא ניתן ליראות אם החומרה נוכחת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
he: <b>%s</b>
    חומרה נוכחת: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
he: <b>%s</b>
    דרייבר לא תקין!

en: Please drag an '.inf' file instead.
he: אנא בחרו קובץ '.inf' במקום

en: Could not find a network configuration tool.
he: לא ניתן לאתר את כלי תצורת הרשת.

en: No file selected.
he: לא נבחרו קבצים

en: Not a valid driver .inf file.
he: הדרייבר בתוך קובץ ה-.inf לא תקין

en: Driver is already installed.
he: מנהל ההתקן כבר מותקן.

en: Error while installing.
he: ארעה שגיאה בזמן ההתקנה.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
he: טעינת המודול אינה אפשרית. השגיאה היתה:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
he: האם מודול ה־ndiswrapper מותקן?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
he: אתם בטוחים שאתם רוצים להסיר את הדרייבר <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
he: נידרשות הרשאות Root או Sudo

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
he: <b>דרייברים שכרגע מותקנים:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
he: <span size="larger" weight="bold">בחירת קובץ <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
he: הגדרות רשת

en: Install Driver
he: התקנת דרייבר

en: Location:
he: מיקום:‏

en: Select inf File
he: בחירת קובץ inf

en: Wireless Network Drivers
he: דרייברים לרשת אל חוטית

en: _Install
he: _התקנה

en: _Install New Driver
he: _התקנת דרייבר חדש

en: _Remove Driver
he: _הסרת דרייבר

en: Ndiswrapper driver installation tool
he: Ndiswrapper כלי התקנת דרייבר

en: Windows Wireless Drivers
he: דרייברים אלחוטיים של וינדוס
