ndisgtk - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: No file selected.
hr: Datoteka nije odabrana.

en: Configure Network
hr: Konfiguriraj Mrežu

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Select inf File
hr: Odaberi inf Datoteku

en: _Install
hr: _Instaliraj
