ndisgtk - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
hu: A hardver jelenléte nem érzékelhető.

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
hu: <b>%s</b>
    Jelenlévő hardver: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
hu: <b>%s</b>
    Érvénytelen illesztőprogram!

en: Please drag an '.inf' file instead.
hu: Ehelyett egy .inf fájlt válasszon.

en: Could not find a network configuration tool.
hu: Nen található hálózatbeállító eszköz.

en: No file selected.
hu: Nincs fájl kiválasztva.

en: Not a valid driver .inf file.
hu: Nem érvényes .inf fájl.

en: Driver is already installed.
hu: Az illesztőprogram már telepítve van.

en: Error while installing.
hu: Hiba a telepítés közben.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
hu: A modul nem tölthető be. A hibaüzenet:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
hu: Az ndiswrapper modul telepítve van?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
hu: Biztos hogy el akarja távolítani a következő illesztőprogramot: <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
hu: Rendszergazdai jogok szükségesek!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
hu: <b>Jelenleg telepített Windows illesztőprogramok:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
hu: <span size="larger" weight="bold"><i>inf</i> fájl választása:</span>

en: Configure Network
hu: Hálózat beállítás

en: Install Driver
hu: Illesztőprogram telepítés

en: Location:
hu: Hely:

en: Select inf File
hu: inf fájl választása

en: Wireless Network Drivers
hu: Vezetéknélküli hálózat illesztőprogramok

en: _Install
hu: _Telepítés

en: _Install New Driver
hu: _Új illesztőprogram telepítése

en: _Remove Driver
hu: _Illesztőprogram eltávolítása

en: Ndiswrapper driver installation tool
hu: Ndiswrapper illesztőprogram telepítő eszköz

en: Windows Wireless Drivers
hu: Windowsos vezeték nélküli meghajtók
