ndisgtk - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
ms: Gagal mengesan sama ada perkakasan wujud.

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
ms: <b>%s</b>
    Perkakasan yang wujud: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
ms: <b>%s</b>
    Perkakasan tidak sah!

en: Please drag an '.inf' file instead.
ms: Sebagai alternatif, anda boleh seret fail '.inf'.

en: Could not find a network configuration tool.
ms: Tidak dapat mencari alat konfigurasi rangkaian.

en: No file selected.
ms: Tiada fail dipilih.

en: Not a valid driver .inf file.
ms: Bukan fail pemacu .inf yang sah.

en: Driver is already installed.
ms: Pemacu memang sudah terpasang.

en: Error while installing.
ms: Ralat semasa memasang.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
ms: Modul tidak dapat dimuatkan. Ralat ialah:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
ms: Adakah modul ndiswrapper itu terpasang?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
ms: Adakah anda pasti untuk membuang pemacu <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
ms: Hak keistimewaan sebagai <i>root</i> atau <i>sudo</i> diperlukan!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
ms: <b>Pemacu Windows yang memang sedia terpasang:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
ms: <span size="larger" weight="bold">Pilih fail <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
ms: Tetapkan Rangkaian

en: Install Driver
ms: Pasang Pemacu

en: Location:
ms: Lokasi:

en: Select inf File
ms: Pilih Fail inf

en: Wireless Network Drivers
ms: Pemacu Rangkaian Wayarles

en: _Install
ms: _Pasang

en: _Install New Driver
ms: _Pasang Pemacu Baru

en: _Remove Driver
ms: _Buang Pemacu

en: Ndiswrapper driver installation tool
ms: Alat pemasangan pemacu ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
ms: Pemacu Wayarles Windows
