ndisgtk - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
ro: Nu s-a putut determina dacă hardware-ul este prezent.

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
ro: <b>%s</b>
    Hardware prezent: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
ro: <b>%s</b>
    Driver nevalid!

en: Please drag an '.inf' file instead.
ro: Trageți un fișier „.inf” în locul acestuia.

en: Could not find a network configuration tool.
ro: Nu s-a putut găsi o unealtă configurare a reţelei.

en: No file selected.
ro: Niciun fișier selectat.

en: Not a valid driver .inf file.
ro: Nu este un fișier .inf valid.

en: Driver is already installed.
ro: Driverul este deja instalat.

en: Error while installing.
ro: Eroare în timpul instalării.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
ro: Modulul nu a putut fi încărcat: Eroarea a fost:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
ro: Este modulul ndiswrapper instalat?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
ro: Sigur doriți să eliminați driverul <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
ro: Este nevoie de drepturi de root sau sudo!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
ro: <b>Drivere pentru Windows deja instalate:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
ro: <span size="larger" weight="bold">Selectează fișierul <i>inf</i>:</span>

en: Configure Network
ro: Configurează reţeaua

en: Install Driver
ro: Instalează driverul

en: Location:
ro: Locaţie:

en: Select inf File
ro: Selectează fișierul inf

en: Wireless Network Drivers
ro: Drivere pentru rețeaua fără fir

en: _Install
ro: _Instalează

en: _Install New Driver
ro: _Instalează un driver nou

en: _Remove Driver
ro: Ște_rge driverul

en: Ndiswrapper driver installation tool
ro: Asistentul de instalare de drivere Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
ro: Drivere pentru rețeaua fără fir pentru Windows
