ndisgtk - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Unable to see if hardware is present.
uk: Неможливо перевірити присутність апаратного забезпечення.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: <b>%s</b>
    Hardware present: %s
uk: <b>%s</b>
    Присутнє апаратне забезпечення: %s

en: <b>%s</b>
    Invalid Driver!
uk: <b>%s</b>
    Неправильний драйвер!

en: Please drag an '.inf' file instead.
uk: Будь ласка, замість цього перетягніть файл ".inf"

en: Could not find a network configuration tool.
uk: Не вдалося знайти інструмент настройки мережі.

en: No file selected.
uk: Не вибрано жодного файла

en: Not a valid driver .inf file.
uk: Неправильний файл драйвера inf.

en: Driver is already installed.
uk: Драйвер вже встановлено.

en: Error while installing.
uk: Помилка при встановленні.

en: Module could not be loaded. Error was:
    
    <i>%s</i>
uk: Модуль не вдалося завантажити. Помилка:
    
    <i>%s</i>

en: Is the ndiswrapper module installed?
uk: Чи встановлено модуль ndiswrapper?

en: Are you sure you want to remove the <b>%s</b> driver?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити драйвер <b>%s</b>?

en: Root or sudo privileges required!
uk: Потрібні привілегії root або sudo!

en: <b>Currently Installed Windows Drivers:</b>
uk: <b>Вже встановлені драйвери Windows:</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Select <i>inf</i> file:</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Виберіть <i>inf</i> файл:</span>

en: Configure Network
uk: Налаштувати мережу

en: Install Driver
uk: Встановити драйвер

en: Location:
uk: Розташування:

en: Select inf File
uk: Виберіть файл inf

en: Wireless Network Drivers
uk: Драйвери безпровідної мережі

en: _Install
uk: _Встановити

en: _Install New Driver
uk: Встановити _новий драйвер

en: _Remove Driver
uk: Ви_далити драйвер

en: Ndiswrapper driver installation tool
uk: Інструмент встановлення драйверів Ndiswrapper

en: Windows Wireless Drivers
uk: Безпровідні драйвери Windows
