ntfs-config - en to et translation catalogue (5 entries)

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
et: <b>NTFS kirjutamise seadistuse tööriist.</b>

en: Enable write support for external device
et: Väljundseadme kirjutamise sisse lülitamine

en: Enable write support for internal device
et: Sisendseadme kirjutamise sisselülitamine

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
et: Lülita sisse/välja NTFS kirjutamise tuge lihtsa klikkiga.

en: NTFS Configuration Tool
et: NTFS konfiguratsiooni vahend
